Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Pościel Nuty micro, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Numer katalogowy:
241876Opis
Pościel z nutami docenią nie tylko osoby lubiące muzykę. Pościel wykonane jest z przyjemnej mikrofibry. Lekki materiał nie wymaga prasowania i jest łatwy w utrzymaniu. Pościel jest taka sama po obu stronach. Jest wyposażona w praktyczne zapięcie na suwak.
Zestaw zawiera:
1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
Parametry
| Marka: |
4Home
|
| Gramatura: | 80 g/m2 |
| Kolor: | biały + czarny |
| Materiał: | 100% poliester |
| Prasowanie: | wykonanie niegniecące |
| Rodzaj łóżka: | łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiar: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry: | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki: | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie: | 40 °C |