Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Klient otrzyma: czwartek 09. 04. 2026
Jerry Fabrics Poduszka Lilo and Stitch różowy, 35 x 35 cm
Jerry Fabrics Poduszka Lilo and Stitch różowy, 35 x 35 cm
Numer katalogowy:
241937Opis
Parametry
| Marka: |
Jerry Fabrics
|
| Bohater: | Lilo i Stitch |
| Kolor: | różowy |
| Materiał: | 100% poliester |
| Materiał powierzchni tkaniny: | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia: | 100% poliester (włókno puste) |
| Rozmiar: | 35 x 35 cm |
| Rozmiary poduszki: | 35 x 35 cm |
| Zalecane pranie: | 30 °C |