Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Happy Green Podkładka izolacyjna pod basen EVA, 50 x 50 x 0,4 cm, zestaw 8 szt. Happy Green Podkładka izolacyjna pod basen EVA, 50 x 50 x 0,4 cm, zestaw 8 szt.
  Mata piankowa izoluje basen od podstawy i chroni go przed ewentualnym uszkodzeniem dna. Nadaje się do wszystkich typów basenów naziemnych. Jest bardzo łatwa w montażu, poszczególne kwadraty wkładane są jeden do drugiego, dzięki czemu pozwalają na stworzenie powierzchni o odpowiedniej wielkości.   Późniejszy demontaż jest również łatwy, a części maty nie zajmują dużo miejsca podczas przechowywania. Mata jest zmywalna, wykonana z wysokiej jakości materiału EVA.   Opakowanie zawiera 8 kwadratowych elementów o wielkości 50 x 50 cm.
3,5 5
83