Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Florina Patelnia Oil Control z powłoką Teflon 24 cm Florina Patelnia Oil Control z powłoką Teflon 24 cm
 Florina Patelnia Oil Control z powłoką Teflon™ 20 cm - unikatowa patelnia z systemem kontroli zużycia oleju stanie się praktycznym i niezastąpionym pomocnikiem każdej gospodyni domowej. Ta nowość zapewni zharmonizowane i zdrowe posiłki, dzięki kontroli zużycia oleju. Patelnia posiada 2 wyprofilowane koła o pojemności 5 g i 10 g, które zapewnią wlanie odpowiedniej ilości oleju, którą wymaga dany produkt. Patelnia Oil Control posiada unikatową i innowacyjną powłokę z trójwarstwową strukturą Teflon ™ Radiance. Zawiera ona cząstki ferromagnetyczne stali nierdzewnej, co umożliwi rozgrzanie patelni aż do 25% szybciej. Produkty na patelni zostaną przygotowane szybciej i efektywniej. Warstwa Teflon ™ Radiance jest bardzo odporna na odarcie i zarysowanie. Łatwe utrzymanie w czystości jest oczywistością. Patelnia posiada dodatkowo ergonomiczny i niezwykle wytrzymały uchwyt, który umożliwia jej stosowanie w piekarniku.  
5,0 2
93

Florina Patelnia Oil Control z powłoką Teflon 24 cm

Wyprzedaż
Florina Patelnia Oil Control z powłoką Teflon 24 cm Florina Patelnia Oil Control z powłoką Teflon 24 cm Florina Patelnia Oil Control z powłoką Teflon 24 cm Florina Patelnia Oil Control z powłoką Teflon 24 cm

Florina Patelnia Oil Control z powłoką Teflon 24 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisFlorina Patelnia Oil Control z powłoką Teflon™ 20 cm - unikatowa patelnia z systemem kontroli zużycia oleju stanie się praktycznym i niezastąpionym pomocnikiem każdej gospodyni domowej. Ta nowość zapewni zharmonizowane i zdrowe posiłki, dzięki kontroli zużycia oleju.
Patelnia posiada 2 wyprofilowane koła o pojemności 5 g i 10 g, które zapewnią wlanie odpowiedniej ilości oleju, którą wymaga dany produkt. Patelnia Oil Control posiada unikatową i innowacyjną powłokę z trójwarstwową strukturą Teflon ™ Radiance. Zawiera ona cząstki ferromagnetyczne stali nierdzewnej, co umożliwi rozgrzanie patelni aż do 25% szybciej. Produkty na patelni zostaną przygotowane szybciej i efektywniej. Warstwa Teflon ™ Radiance jest bardzo odporna na odarcie i zarysowanie. Łatwe utrzymanie w czystości jest oczywistością.
Patelnia posiada dodatkowo ergonomiczny i niezwykle wytrzymały uchwyt, który umożliwia jej stosowanie w piekarniku.
 

Specyfikacje

Elektryczność: tak
Gaz: tak
Indukcja: tak
Kolor: srebrny
Materiał: aluminium
Średnica: 24 cm
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 113419
Udostępnij
florina

Ocena

5,0 (2 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć