Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Florina Kubek ceramiczny Moon Dust, 550 ml, niebieski
Numer katalogowy:
132306Opis
Parametry
| Marka: |
Florina
|
| Kolor: | niebieski |
| Kuchenka mikrofalowa: | tak |
| Materiał: | ceramika |
| Objętość: | 550 ml |
| Szerokość: | 14 cm |
| Średnica: | 10,5 cm |
| Wysokość: | 9,5 cm |
| Zmywarka: | tak |
Ten produkt nie ma żadnych pytań
Co to są Przyjemniaczki?
- Przyjemniaczki stanowią nagrodę za Twoje zakupy
- Przyjemniaczki otrzymasz za kupno produktów
- Podczas kolejnych zakupów możesz wymienić Przyjemniaczki za rabat pieniężny lub prezenty
10 Przyjemniaczków = 1 zł
Dokonuj zakupów zawsze ze zniżką!
Pytania użytkowników do produktu
Mogłoby zainteresować:
4Home Szklanka termiczna do latte Hot&Cool 410 ml, 2 szt.
4Home Szklanka termiczna Flowers Hot&Cool 350 ml, 2 szt.
Zestaw 2 kubków ceramicznych Mr. & Mrs. Claus 440 ml
Kubek ceramiczny w kropki 390 ml, zielony
Zestaw 4 ceramicznych kubków Warm 100 ml, brązowe
Świąteczny kubek ceramiczny Christmas heart I biały, 710 ml
Świąteczny kubek ceramiczny Christmas heart I czerwony, 710 ml
Świąteczny kubek ceramiczny Christmas heart II biały, 710 ml
Zestaw 4 ceramicznych kubków Warm 100 ml,ciemnobrązowe
Zestaw 3 ceramicznych kubków North Pole 500 ml