Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Florina Czajnik Brillo 2,5 l, jasnoszary Florina Czajnik Brillo 2,5 l, jasnoszary
  Czajnik Brillo marki Florina wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej z czarną powłoką. Satynowa powierzchnia i prosty kształt dodają czajnikowi eleganckiego wyglądu. Tradycyjne czajniki z gwizdkiem nie są przeżytkiem, aktualnie ponownie stają się popularne w nowoczesnych kuchniach, kuchniach w stylu vintage oraz w stylu rustykalnym.   Czajnik wyposażono w ergonomicznie wyprofilowany uchwyt z tworzywa sztucznego, posiada wbudowany gwizdek, co sprawi, że nigdy się nie zgubi. Szeroki otwór do nalewania wody ułatwia wykorzystanie. Czajnik jest odpowiedni do wszystkich płyt grzewczych wraz z indukcją.
3,5 7
69

Florina Czajnik Brillo 2,5 l, jasnoszary

Wyprzedaż
Florina Czajnik Brillo 2,5 l, jasnoszary Florina Czajnik Brillo 2,5 l, jasnoszary Florina Czajnik Brillo 2,5 l, jasnoszary Florina Czajnik Brillo 2,5 l, jasnoszary

Florina Czajnik Brillo 2,5 l, jasnoszary

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Czajnik Brillo marki Florina wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej z czarną powłoką. Satynowa powierzchnia i prosty kształt dodają czajnikowi eleganckiego wyglądu. Tradycyjne czajniki z gwizdkiem nie są przeżytkiem, aktualnie ponownie stają się popularne w nowoczesnych kuchniach, kuchniach w stylu vintage oraz w stylu rustykalnym.
 
Czajnik wyposażono w ergonomicznie wyprofilowany uchwyt z tworzywa sztucznego, posiada wbudowany gwizdek, co sprawi, że nigdy się nie zgubi. Szeroki otwór do nalewania wody ułatwia wykorzystanie. Czajnik jest odpowiedni do wszystkich płyt grzewczych wraz z indukcją.

Specyfikacje

Elektryczność: tak
Gaz: tak
Indukcja: tak
Kolor: szary
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Objętość: 2,5 l
Szkło ceramiczne: tak
Waga: 0,44 kg
Wysokość: 23 cm

Numer katalogowy:

 120836
Udostępnij
florina

Ocena

3,5 (7 ocena)
85 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.