Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Fiskars 1054946 nóż do filetowania Hard Edge, 22 cm Fiskars 1054946 nóż do filetowania Hard Edge, 22 cm
 Nóż Fiskars Hard Edge z długim, cienkim, elastycznym ostrzem jest doskonałym pomocnikiem podczas filetowania ryb, krojenia dużych kawałków szynki, rostbefu, kiełbasy i innych potraw wymagających delikatnego i precyzyjnego krojenia. Z jego pomocą przygotowanie ryb do japońskich potraw będzie dziecinnie proste. Ostrze noża do filetowania wykonane z solidnej listwy ze stali nierdzewnej jest idealnie ostre, dzięki czemu praca z nożem do filetowania Hard Edge jest bardzo łatwa i wydajna.   Ostrze noża Fiskars Hard Edge wykonano z wytrzymałej stali nierdzewnej i zaostrzono za pomocą specjalnej technologii LZR-EDGE™. Dzięki temu noże zachowują swoją ostrość 4x dłużej od innych. Doskonale ergonomiczna rączka noża Hard Edge została pokryta materiałem Softouch™ z wzorem trójwymiarowym na powierzchni, co zapewnia bezpieczny i wygodny chwyt. Nóż łatwo utrzymać w czystości, można go myć w zmywarce. W razie takiej potrzeby można go naostrzyć za pomocą ostrzałki lub osełki.
0,0 0
149

Fiskars 1054946 nóż do filetowania Hard Edge, 22 cm

Wyprzedaż -21%
Fiskars 1054946 nóż do filetowania Hard Edge, 22 cm

Fiskars 1054946 nóż do filetowania Hard Edge, 22 cm

Pierwotnie: 187,99 zł | Zniżka: 38,99 zł 149,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 149,00 zł
Dostępność: W magazynie 20 sztuk i więcej
Klient otrzyma: wtorek 27. 02. 2024
Uzyskasz 42 Przyjemniaczków

OpisNóż Fiskars Hard Edge z długim, cienkim, elastycznym ostrzem jest doskonałym pomocnikiem podczas filetowania ryb, krojenia dużych kawałków szynki, rostbefu, kiełbasy i innych potraw wymagających delikatnego i precyzyjnego krojenia. Z jego pomocą przygotowanie ryb do japońskich potraw będzie dziecinnie proste. Ostrze noża do filetowania wykonane z solidnej listwy ze stali nierdzewnej jest idealnie ostre, dzięki czemu praca z nożem do filetowania Hard Edge jest bardzo łatwa i wydajna.
 
Ostrze noża Fiskars Hard Edge wykonano z wytrzymałej stali nierdzewnej i zaostrzono za pomocą specjalnej technologii LZR-EDGE™. Dzięki temu noże zachowują swoją ostrość 4x dłużej od innych. Doskonale ergonomiczna rączka noża Hard Edge została pokryta materiałem Softouch™ z wzorem trójwymiarowym na powierzchni, co zapewnia bezpieczny i wygodny chwyt. Nóż łatwo utrzymać w czystości, można go myć w zmywarce. W razie takiej potrzeby można go naostrzyć za pomocą ostrzałki lub osełki.

Specyfikacje

Długość: 42 cm
Długość ostrza: 22 cm
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Waga: 0,18 kg
Wysokość: 2,5 cm

Numer katalogowy:

 121840
Udostępnij
fiskars

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.