Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Fiskars 1016462 nóż śniadaniowy Royal, 12 cm Fiskars 1016462 nóż śniadaniowy Royal, 12 cm
 Śniadaniowy nóż wielofunkcyjny posiada ostrze piłowe, jest zatem doskonały do krojenia żywności ze skórką. Sprawdzi się również jako nóż stołowy.   ROYAL - POZWÓL SOBIE NA LUKSUSOWE KROJENIE ZA KAŻDYM RAZEM, GDY WEŹMIESZ GO DO RĘKI. seria noży premium doskonałe połączenie nowoczesnego stylu, równowagi i funkcjonalności elegancki design łączy się z ergonomią, stylowym wyglądem i doskonałą równowagą design zaprojektował Jacob Leth-Espensen, nagrodzono go w 2011 roku jako najbardziej atrakcyjny wysokiej jakości ostrze wykonano ze stali niemieckiej z optymalną twardością 55 HRC niezwykle odporny na korozję gwarancja niezwykle długiego użytkowania wypukłe szlifowanie ostrza zmniejsza tarcie i zapewnia ostrość ostrza ostrze szlifowane za pomocą tarczy szlifierskiej, co zapewnia najwyższą jakość rączka ergonomiczna z ochroną palców sprawia, że krojenie jest łatwe, wygodne i bezpieczne rączka została odlana ze stali nierdzewnej z dużą ochroną palców, którą wyposażono w dodatkową matową powłokę   Noże Fiskars można myć w zmywarce. By zachować wyższą trwałość ostrza, zalecamy mycie ręczne. Po myciu ręcznym należy natychmiast opłukać i wysuszyć noże. Nie dopuszczaj do namoczenia noży Fiskars ani do wyschnięcia resztek jedzenia, ponieważ zawarte w nich kwasy mogą uszkodzić nóż w przypadku dłuższego oddziaływania.   By zachować idealne ostrze, noże należy czasami oszlifować. Nóż pozostanie ostry przez dłuższy okres czasu, jeśli krojenie nim odbywa się na odpowiedniej powierzchni, takiej jak deska do krojenia z drewna lub plastiku. Jeśli będzie użytkowany bezpośrednio na twardej powierzchni blatu kuchennego, może dojść do stępienia i zniszczenia ostrza. Jeśli wkładasz noże do szuflady, mogą się szybko stępić, a ich ostrza uszkadzane są poprzez ciągły ruch i kontakt z innymi przedmiotami. By zachować na długo ostrość noży Fiskars, powinny być umieszczone w drewnianym stojaku lub na listwie magnetycznej.
0,0 0
149

Fiskars 1016462 nóż śniadaniowy Royal, 12 cm

Zniżka -12%
Fiskars 1016462 nóż śniadaniowy Royal, 12 cm

Fiskars 1016462 nóż śniadaniowy Royal, 12 cm

Pierwotnie: 169,00 zł | Zniżka: 20,00 zł 149,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 149,00 zł
Dostępność: W magazynie ostatnia sztuka
Klient otrzyma: jutro
Uzyskasz 36 Przyjemniaczków

OpisŚniadaniowy nóż wielofunkcyjny posiada ostrze piłowe, jest zatem doskonały do krojenia żywności ze skórką. Sprawdzi się również jako nóż stołowy.
 
ROYAL - POZWÓL SOBIE NA LUKSUSOWE KROJENIE ZA KAŻDYM RAZEM, GDY WEŹMIESZ GO DO RĘKI.
 • seria noży premium
 • doskonałe połączenie nowoczesnego stylu, równowagi i funkcjonalności
 • elegancki design łączy się z ergonomią, stylowym wyglądem i doskonałą równowagą
 • design zaprojektował Jacob Leth-Espensen, nagrodzono go w 2011 roku jako najbardziej atrakcyjny
 • wysokiej jakości ostrze wykonano ze stali niemieckiej z optymalną twardością 55 HRC
 • niezwykle odporny na korozję
 • gwarancja niezwykle długiego użytkowania
 • wypukłe szlifowanie ostrza zmniejsza tarcie i zapewnia ostrość ostrza
 • ostrze szlifowane za pomocą tarczy szlifierskiej, co zapewnia najwyższą jakość
 • rączka ergonomiczna z ochroną palców sprawia, że krojenie jest łatwe, wygodne i bezpieczne
 • rączka została odlana ze stali nierdzewnej z dużą ochroną palców, którą wyposażono w dodatkową matową powłokę
 
Noże Fiskars można myć w zmywarce. By zachować wyższą trwałość ostrza, zalecamy mycie ręczne. Po myciu ręcznym należy natychmiast opłukać i wysuszyć noże. Nie dopuszczaj do namoczenia noży Fiskars ani do wyschnięcia resztek jedzenia, ponieważ zawarte w nich kwasy mogą uszkodzić nóż w przypadku dłuższego oddziaływania.
 
By zachować idealne ostrze, noże należy czasami oszlifować. Nóż pozostanie ostry przez dłuższy okres czasu, jeśli krojenie nim odbywa się na odpowiedniej powierzchni, takiej jak deska do krojenia z drewna lub plastiku. Jeśli będzie użytkowany bezpośrednio na twardej powierzchni blatu kuchennego, może dojść do stępienia i zniszczenia ostrza.
Jeśli wkładasz noże do szuflady, mogą się szybko stępić, a ich ostrza uszkadzane są poprzez ciągły ruch i kontakt z innymi przedmiotami. By zachować na długo ostrość noży Fiskars, powinny być umieszczone w drewnianym stojaku lub na listwie magnetycznej.

Specyfikacje

Długość ostrza: 12 cm
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Waga: 0,19 kg

Numer katalogowy:

 121872
Udostępnij
fiskars

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć