W celu jak najbardziej komfortowego zakupu u nas, wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług, użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie. Rozumiem

Menu
Firana Krystyna, 200 x 250 cm Firana Krystyna, 200 x 250 cm
Jeżeli uważasz, że firany już dawno nie są modne, to się mylisz. Firany są odpowiednie do każdego pomieszczenia, sprawiają, że będzie bardziej przytulne i eleganckie.Firana Krystyna z małymi kwiatkami nadaje się do pokoju dziecięcego, sypialni, pokoju gościnnego lub jadalni. To gotowa firana, która nie wymaga żadnego szycia. Firana jest obszyta i przygotowana do powieszenia na okno.Zdjęcie ma charakter wyłącznie ilustracyjny. Zasłona jest przeznaczona na drzwi balkonowe.
0,0 0
74
4Home Tekstylia domowe Zasłony, firany i rolety Firany Firana Krystyna, 200 x 250 cm

Firana Krystyna, 200 x 250 cm

Firana Krystyna, 200 x 250 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisJeżeli uważasz, że firany już dawno nie są modne, to się mylisz. Firany są odpowiednie do każdego pomieszczenia, sprawiają, że będzie bardziej przytulne i eleganckie.
 
Firana Krystyna z małymi kwiatkami nadaje się do pokoju dziecięcego, sypialni, pokoju gościnnego lub jadalni. To gotowa firana, która nie wymaga żadnego szycia. Firana jest obszyta i przygotowana do powieszenia na okno.
Zdjęcie ma charakter wyłącznie ilustracyjny. Zasłona jest przeznaczona na drzwi balkonowe.

Kolor: biały
Materiał: 100% poliester
Rozmiar: 200 x 250 cm
Szerokość: 200 cm
Wysokość: 250 cm
Zalecane pranie: 30 °C
 205242
Udostępnij

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć