Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Banquet Filiżanka ceramiczna Rose 210 ml
Numer katalogowy:
134751Opis
Filiżanka Rose z pięknym wzorem kwiatowym nadaje się do serwowania zimnych i gorących napojów zarówno na co dzień, jak i podczas uroczystych okazji. Filiżanka nadaje się do używania w kuchence mikrofalowej i zmywarce. Do tego wzoru można dokupić inne produkty i stworzyć piękny zestaw do serwowania.
Parametry
| Marka: |
Banquet
|
| Kolor: | różowy |
| Kuchenka mikrofalowa: | tak |
| Materiał: | ceramika |
| Objętość: | 210 ml |
| Szerokość: | 11,7 cm |
| Średnica: | 9 cm |
| Wysokość: | 7 cm |
| Zmywarka: | tak |