Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Emithor 70410 STEP LIGHT oprawa schodowa LED, 1,5 W, 4000 K, srebrny
Numer katalogowy:
698886Opis
Parametry
| Marka: |
Emithor
|
| Głębokość: | 1 cm |
| Kolor: | srebrny |
| Led: | tak |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Pobór mocy: | 1,5 W |
| Stopień ochrony IP: | 20 |
| Szerokość: | 8,6 cm |
| Wysokość: | 8,6 cm |
Ten produkt nie ma żadnej oceny
Ten produkt nie ma żadnych pytań
Co to są Przyjemniaczki?
- Przyjemniaczki stanowią nagrodę za Twoje zakupy
- Przyjemniaczki otrzymasz za kupno produktów
- Podczas kolejnych zakupów możesz wymienić Przyjemniaczki za rabat pieniężny lub prezenty
10 Przyjemniaczków = 1 zł
Dokonuj zakupów zawsze ze zniżką!
Pytania użytkowników do produktu
Mogłoby zainteresować:
Kinkiet lampa ścienna Sword - 13480, czarny
Kinkiet lampa ścienna Hemikilo - 13160, złoty
Kinkiet lampa ścienna Profil - 4651, złoty/kremowy
Kinkiet lampa ścienna Profil - 4652, biały/złoty
Kinkiet lampa ścienna Profil - 4685, czarny/kremowy
Emithor 48335 STEP LIGHT oprawa schodowa LED, 1 W, 230 V, czarny
Rabalux 71151 światło punktowe Metta
Rabalux 78049 oświetlenie nablatowe LED Band 2, 83,5 cm, czarny
Rabalux 3128 Grendel spot oświetlenie ścienne
Rabalux 78045 Oświetlenie LED Band 2, 27 cm, czarny
Rabalux 78048 oświetlenie nablatowe LED Band 2, 53 cm, biały
Ostatnio oglądane
Dostawa na adres
Odbiór w punkcie