Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
EH Zestaw porcelanowych kubków Charente, 250 ml, 4 szt.
Numer katalogowy:
704319Opis
Parametry
| Ilość sztuk w zestawie: | 4 szt. |
| Kolor: | beżowy |
| Kuchenka mikrofalowa: | tak |
| Materiał: | porcelana |
| Objętość: | 250 ml |
| Średnica: | 8,5 cm |
| Wysokość: | 9 cm |
| Zmywarka: | tak |
Ten produkt nie ma żadnych pytań
Co to są Przyjemniaczki?
- Przyjemniaczki stanowią nagrodę za Twoje zakupy
- Przyjemniaczki otrzymasz za kupno produktów
- Podczas kolejnych zakupów możesz wymienić Przyjemniaczki za rabat pieniężny lub prezenty
10 Przyjemniaczków = 1 zł
Dokonuj zakupów zawsze ze zniżką!
Pytania użytkowników do produktu
Mogłoby zainteresować:
4Home Szklanka termiczna do latte Hot&Cool 410 ml, 2 szt.
4-częściowy zestaw kubków Holly Jolly, 200 ml, porcelana
Kubek porcelanowy Krasnal, 435 ml
Zestaw śniadaniowy Santa, 2 szt., porcelana
Home Elements kubek porcelanowy z designem świątecznym Las 300 ml w pudełku upominkowym
Florina Kubek z podwójnymi ściankami i pokrywką AUTUMN 330 ml, terakota
Świąteczny kubek porcelanowy Heart flake biały , 380 ml
Florina Kubek porcelanowy winter glam grid, 340 ml
Tescoma Uniwersalny spodek ALL FIT ONE, 13 cm
Altom Kubek porcelanowy Palazzo lines 350 ml, szałwiowy
Altom Kubek porcelanowy Palazzo dots 350 ml, szałwiowy
Ostatnio oglądane
Dostawa na adres
Odbiór w punkcie