Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Domarex Dywan piankowy dla dzieci Bunny, 120 x 160 cm Domarex Dywan piankowy dla dzieci Bunny, 120 x 160 cm
 Dywan Bunny z najnowszej kolekcji DOMAREX stanowi doskonały dodatek dekoracyjny podczas urządzania wnętrza. Oryginalne, pastelowe kolory i wesoły motyw królika nada dziecięcemu pokojowi lub salonowi, w którym dziecko lubi spędzać wolny czas, niepowtarzalnego wyglądu. Dywan wykonany z innowacyjnej pianki poliuretanowej z pamięcią kształtu i antypoślizgową dolną warstwą będzie nie tylko przyjemny podczas chodzenia boso, ale także idealnie sprawdzi się podczas zabawy dzieci na podłodze. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością, niepowtarzalnym designem oraz innowacyjną formą obróbki. Wysokiej jakości materiały gwarantują długą żywotność. Efektywna podkładka antypoślizgowa gwarantuje bezpieczeństwo i zapobiega ślizganiu. Materiał warstwy na górze to mikroflanela, wewnątrz znajduje się pianka z pamięcią, a od spodu warstwa antypoślizgowa.
4,5 6
110

Domarex Dywan piankowy dla dzieci Bunny, 120 x 160 cm

Wyprzedaż
Domarex Dywan piankowy dla dzieci Bunny, 120 x 160 cm Domarex Dywan piankowy dla dzieci Bunny, 120 x 160 cm Domarex Dywan piankowy dla dzieci Bunny, 120 x 160 cm Domarex Dywan piankowy dla dzieci Bunny, 120 x 160 cm

Domarex Dywan piankowy dla dzieci Bunny, 120 x 160 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisDywan Bunny z najnowszej kolekcji DOMAREX stanowi doskonały dodatek dekoracyjny podczas urządzania wnętrza. Oryginalne, pastelowe kolory i wesoły motyw królika nada dziecięcemu pokojowi lub salonowi, w którym dziecko lubi spędzać wolny czas, niepowtarzalnego wyglądu.

Dywan wykonany z innowacyjnej pianki poliuretanowej z pamięcią kształtu i antypoślizgową dolną warstwą będzie nie tylko przyjemny podczas chodzenia boso, ale także idealnie sprawdzi się podczas zabawy dzieci na podłodze.

Charakteryzuje się dużą wytrzymałością, niepowtarzalnym designem oraz innowacyjną formą obróbki. Wysokiej jakości materiały gwarantują długą żywotność. Efektywna podkładka antypoślizgowa gwarantuje bezpieczeństwo i zapobiega ślizganiu.

Materiał warstwy na górze to mikroflanela, wewnątrz znajduje się pianka z pamięcią, a od spodu warstwa antypoślizgowa.

Specyfikacje

Kolor: odcienie niebieskiego
Rozmiary: 120 x 160 cm
Zalecane pranie: 30 °C

Numer katalogowy:

 232312
Udostępnij
domarex

Ocena

4,5 (6 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.