Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Dekoracja na świeczkę Sowa, 14 x 14 x 19 cm, beton Dekoracja na świeczkę Sowa, 14 x 14 x 19 cm,  beton
Chcesz mieć wyjątkowe oświetlenie swojego ogrodu, balkonu lub tarasu? Ta betonowa latarnia w kształcie sowy stanie się ciekawym i wyjątkowym elementem dekoracyjnym. Nadaje się do użytku na zewnątrz. Jego prostota, a jednocześnie solidność, jaką nadaje mu zastosowany materiał, nadają przestrzeni nowoczesny i gustowny wygląd. Wnętrze betonowej latarni umożliwia umieszczenie kilku świec lub innych źródeł światła. Wydobywające się z niego światło jest przytłumione i przytulne, idealne do wieczornego relaksu. Umieść go samodzielnie lub połącz z innymi elementami dekoracyjnymi, aby stworzyć uderzający efekt wizualny.
0,0 0
32

Dekoracja na świeczkę Sowa, 14 x 14 x 19 cm, beton

Zniżka -30%
Dekoracja na świeczkę Sowa, 14 x 14 x 19 cm,  beton Dekoracja na świeczkę Sowa, 14 x 14 x 19 cm,  beton Dekoracja na świeczkę Sowa, 14 x 14 x 19 cm,  beton Dekoracja na świeczkę Sowa, 14 x 14 x 19 cm,  beton Dekoracja na świeczkę Sowa, 14 x 14 x 19 cm,  beton Dekoracja na świeczkę Sowa, 14 x 14 x 19 cm,  beton Dekoracja na świeczkę Sowa, 14 x 14 x 19 cm,  beton

Dekoracja na świeczkę Sowa, 14 x 14 x 19 cm, beton

Pierwotnie: 45,99 zł | Zniżka: 14,00 zł 31,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 31,99 zł
Dostępność: W magazynie 10 szt. i więcej
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 20 Przyjemniaczków

OpisChcesz mieć wyjątkowe oświetlenie swojego ogrodu, balkonu lub tarasu? Ta betonowa latarnia w kształcie sowy stanie się ciekawym i wyjątkowym elementem dekoracyjnym. Nadaje się do użytku na zewnątrz. Jego prostota, a jednocześnie solidność, jaką nadaje mu zastosowany materiał, nadają przestrzeni nowoczesny i gustowny wygląd.
Wnętrze betonowej latarni umożliwia umieszczenie kilku świec lub innych źródeł światła. Wydobywające się z niego światło jest przytłumione i przytulne, idealne do wieczornego relaksu. Umieść go samodzielnie lub połącz z innymi elementami dekoracyjnymi, aby stworzyć uderzający efekt wizualny.

Specyfikacje

Głębokość: 19 cm
Kolor: szary
Materiał: beton
Szerokość: 14 cm
Waga: 1,58 kg
Wysokość: 14 cm

Numer katalogowy:

 704939
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć