Menu
Compactor Próżniowy pojemnik z wzmacnianym wkładem, 55 x 40 x 30 cm Compactor Próżniowy pojemnik z wzmacnianym wkładem, 55 x 40 x 30 cm
 Potrzebujesz więcej miejsca w szafie? Poznaj świat przechowywania ubrań w workach próżniowych Compactor. Ubrania przechowywane w ten sposób zaoszczędzą ok. 75% powierzchni.   Worek kompresyjny XL Compactor znajdujący się w nowym wzmocnionym pojemniku do przechowywania o pojemności 150 l jest doskonały do przechowywania kołder, poduszek lub większej ilości ubrań. Materiały wewnątrz są hermetycznie chronione, zajmując zaledwie cząstkę swojej objętości.   Worek kompresyjny 3D wykonano z polimeru z pamięcią kształtu. Po ponownym wpuszczeniu powietrza powróci on do oryginalnego kształtu. Ponadto jest to materiał, który nie zmienia włókien materiału. Oznacza to, że jeżeli do worka zostaną włożone wyprane i wyprasowane rzeczy (zaleca się), w takim samym stanie zostaną wyciągnięte po dekompresji. Worek zamknięty hermetycznie jest przymocowany do pojemnika za pomocą opatentowanej technologii Compactor. Ściany pojemnika zostały wzmocnione, by poszczególne pojemniki można było wygodnie układać jeden na drugim.
0,0 0
148

Compactor Próżniowy pojemnik z wzmacnianym wkładem, 55 x 40 x 30 cm

Compactor Próżniowy pojemnik z wzmacnianym wkładem, 55 x 40 x 30 cm

147,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 5szt.
Klient otrzyma: środa 02. 12. 2020  
Uzyskasz 62 Przyjemniaczków

OpisPotrzebujesz więcej miejsca w szafie? Poznaj świat przechowywania ubrań w workach próżniowych Compactor. Ubrania przechowywane w ten sposób zaoszczędzą ok. 75% powierzchni.
 
Worek kompresyjny XL Compactor znajdujący się w nowym wzmocnionym pojemniku do przechowywania o pojemności 150 l jest doskonały do przechowywania kołder, poduszek lub większej ilości ubrań. Materiały wewnątrz są hermetycznie chronione, zajmując zaledwie cząstkę swojej objętości.
 
Worek kompresyjny 3D wykonano z polimeru z pamięcią kształtu. Po ponownym wpuszczeniu powietrza powróci on do oryginalnego kształtu. Ponadto jest to materiał, który nie zmienia włókien materiału. Oznacza to, że jeżeli do worka zostaną włożone wyprane i wyprasowane rzeczy (zaleca się), w takim samym stanie zostaną wyciągnięte po dekompresji. Worek zamknięty hermetycznie jest przymocowany do pojemnika za pomocą opatentowanej technologii Compactor. Ściany pojemnika zostały wzmocnione, by poszczególne pojemniki można było wygodnie układać jeden na drugim.

Głębokość: 40 cm
Kolor: beżowy
Objętość: 150 l
Szerokość: 55 cm
Waga: 1,53 kg
Wysokość: 30 cm
 118685
Udostępnij
compactor

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć