Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Compactor Próżniowy pojemnik z wkładem L, 50 x 65 x 15,5 cm Compactor Próżniowy pojemnik z wkładem L, 50 x 65 x 15,5 cm
 Niech żyje porządek. Koniec z porozrzucanymi rzeczami, których nie będziesz miał, gdzie odłożyć. Więcej przestrzeni do przechowywania, która jednak nie zajmie całego pokoju. Czy takie priorytety znajdują się na pierwszych miejscach listy Twoich celi?   Wszystko ma swoje rozwiązanie. W Twoim problemie pomoże Ci pojemnik, który z łatwością umożliwi odpowiednią organizację rzeczy. Marka Compactor wykonuje praktyczne i stylowe produkty, zmieniając wnętrze Twoich szaf i komód.
0,0 0
112

Compactor Próżniowy pojemnik z wkładem L, 50 x 65 x 15,5 cm

Compactor Próżniowy pojemnik z wkładem L, 50 x 65 x 15,5 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisNiech żyje porządek. Koniec z porozrzucanymi rzeczami, których nie będziesz miał, gdzie odłożyć. Więcej przestrzeni do przechowywania, która jednak nie zajmie całego pokoju. Czy takie priorytety znajdują się na pierwszych miejscach listy Twoich celi?
 
Wszystko ma swoje rozwiązanie. W Twoim problemie pomoże Ci pojemnik, który z łatwością umożliwi odpowiednią organizację rzeczy. Marka Compactor wykonuje praktyczne i stylowe produkty, zmieniając wnętrze Twoich szaf i komód.

Specyfikacje

Głębokość: 50 cm
Kolor: czarny
Objętość: 145 l
Szerokość: 65 cm
Waga: 0,6 kg
Wysokość: 15,5 cm

Numer katalogowy:

 118734
Udostępnij
compactor

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć