Menu
Compactor Organizer do zawieszenia na ubrania Milky, 30 x 30 x 128 cm Compactor Organizer do zawieszenia na ubrania Milky, 30 x 30 x 128 cm
 Zmaksymalizuj przestrzeń do przechowywania w swojej szafie. Poprzez dodanie organizera do zawieszenia firmy Compactor uzyskasz 6 większych przegródek . Jest on wykonany z wytrzymałego materiału w przezroczystym mlecznym kolorze.   Organizer Compactor doskonale nadaje się do przechowywania odzieży, kapeluszy, szali i innych dodatków. Można zawiesić go w prosty sposób za pomocą rzepu na drążek w szafie lub wieszak, od razu jest przygotowany do zastosowania. Dno dolnej przegródki wzmocniono kartonem, a całą konstrukcja ma nośność 6 kg. Wykonano z PEVA - materiału, który ma strukturę siatki. Jest wodoodporny, odporny na promieniowanie UV i zmiany temperatury, jest łatwy w utrzymaniu i nie ma tendencji do tworzenia dziur i pęknięć.
0,0 0
60

Compactor Organizer do zawieszenia na ubrania Milky, 30 x 30 x 128 cm

Nowość

Compactor Organizer do zawieszenia na ubrania Milky, 30 x 30 x 128 cm

59,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: piątek 30. 10. 2020  
Uzyskasz 26 Przyjemniaczków

OpisZmaksymalizuj przestrzeń do przechowywania w swojej szafie. Poprzez dodanie organizera do zawieszenia firmy Compactor uzyskasz 6 większych przegródek . Jest on wykonany z wytrzymałego materiału w przezroczystym mlecznym kolorze.
 
Organizer Compactor doskonale nadaje się do przechowywania odzieży, kapeluszy, szali i innych dodatków. Można zawiesić go w prosty sposób za pomocą rzepu na drążek w szafie lub wieszak, od razu jest przygotowany do zastosowania. Dno dolnej przegródki wzmocniono kartonem, a całą konstrukcja ma nośność 6 kg. Wykonano z PEVA - materiału, który ma strukturę siatki. Jest wodoodporny, odporny na promieniowanie UV i zmiany temperatury, jest łatwy w utrzymaniu i nie ma tendencji do tworzenia dziur i pęknięć.

Głębokość: 30 cm
Kolor: biały
Materiał: polipropylen
Nośność: 6 kg
Szerokość: 30 cm
Wysokość: 128 cm
 118590
Udostępnij
compactor

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć