Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Clatronic TC 3759 golarka do ubrań Clatronic TC 3759 golarka do ubrań
 Golarka do skutecznego usuwania kłaczków, strzępków i małych supełków. Odpowiednia do prawie wszystkich rodzajów odzieży, takich jak wełna, flanela, bawełna, włókna syntetyczne i inne. Nadaje się również do koców, dywanów, pościeli i pokrowców na siedzenia. Zawsze jednak należy najpierw przetestować urządzenie na miejscu, którego nie widać na pierwszy rzut oka na odzieży. Wysokiej jakości folia tnąca ze stali nierdzewnej (ok. 0 45 mm), 3-krotne ostrze sprężynowe ze stali nierdzewnej. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o łatwej obsłudze jedną ręką i jak najmniejszych rozmiarach. Dlatego nadaje się do podróży. Można je łatwo włączać i wyłączać za pomocą jednego przycisku. Pojemnik na kłaczki jest wyjmowany i łatwy do umycia. Obwód bezpieczeństwa (automatyczne wyłączanie po zdjęciu głowicy tnącej). W zestawie szczoteczka do czyszczenia i nasadka ochronna. Urządzenie jest zasilane 2 bateriami AA 1,5 V (brak w zestawie).
5,0 1
50

Clatronic TC 3759 golarka do ubrań

Clatronic TC 3759 golarka do ubrań

1 ocena
49,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 49,99 zł
Dostępność: W magazynie 6 szt. i więcej
Klient otrzyma: środa 28. 02. 2024
Uzyskasz 39 Przyjemniaczków

OpisGolarka do skutecznego usuwania kłaczków, strzępków i małych supełków. Odpowiednia do prawie wszystkich rodzajów odzieży, takich jak wełna, flanela, bawełna, włókna syntetyczne i inne. Nadaje się również do koców, dywanów, pościeli i pokrowców na siedzenia. Zawsze jednak należy najpierw przetestować urządzenie na miejscu, którego nie widać na pierwszy rzut oka na odzieży.

Wysokiej jakości folia tnąca ze stali nierdzewnej (ok. 0 45 mm), 3-krotne ostrze sprężynowe ze stali nierdzewnej. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o łatwej obsłudze jedną ręką i jak najmniejszych rozmiarach. Dlatego nadaje się do podróży. Można je łatwo włączać i wyłączać za pomocą jednego przycisku. Pojemnik na kłaczki jest wyjmowany i łatwy do umycia. Obwód bezpieczeństwa (automatyczne wyłączanie po zdjęciu głowicy tnącej). W zestawie szczoteczka do czyszczenia i nasadka ochronna.

Urządzenie jest zasilane 2 bateriami AA 1,5 V (brak w zestawie).

Specyfikacje

Głębokość: 7,9 cm
Kolor: biały
Szerokość: 5,9 cm
Wysokość: 15,5 cm

Numer katalogowy:

 806204
Udostępnij
clatronic

Ocena

5,0 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.