Cattara Zestaw akcesoriów do grillowania, 11 szt. Cattara Zestaw akcesoriów do grillowania, 11 szt.
 Kup ten profesjonalny zestaw, który zawiera wszystko, co potrzebujesz do grillowania. Zestaw składa się z łopatki do obracania z precyzyjnie przeszlifowaną krawędzią, wyposażona w ząbkowane ostrze, otwieracz. Ponadto zawiera kleszcze, specjalnie wyprofilowane, by zapewnić dobry chwyt różnych produktów, szczotka do czyszczenia grilla - część szczotki wykonano z mosiądzu. Nieodłączną częścią akcesoriów do grilla jest widelec z dwoma zębami, pędzelek z włosiem z nylonu do pocierania i smarowania produktów, nóż do porcjowania i 4 igły do grillowania z zakończeniem do szpica.   Wszystkie akcesoria zostały wykonane ze stali nierdzewnej i wyprofilowane z niezwykłą precyzją, która znacząco ułatwia ich czyszczenie. Rączki poszczególnych akcesoriów mają okrągły przekrój, zapewniając doskonały chwyt. Akcesoria można zawiesić na haczyk. Zestaw umieszczono w walizce transportowej.   Zawartość kompletu:   łopatka do obracania szczypce widelec dwuzębny pędzel do grilla nóż do porcjowania szczotka druciana 4x igły do grillowania
4,5 19
138

Cattara Zestaw akcesoriów do grillowania, 11 szt.

Cattara Zestaw akcesoriów do grillowania, 11 szt.

Dostępność: Wyprzedano

OpisKup ten profesjonalny zestaw, który zawiera wszystko, co potrzebujesz do grillowania. Zestaw składa się z łopatki do obracania z precyzyjnie przeszlifowaną krawędzią, wyposażona w ząbkowane ostrze, otwieracz. Ponadto zawiera kleszcze, specjalnie wyprofilowane, by zapewnić dobry chwyt różnych produktów, szczotka do czyszczenia grilla - część szczotki wykonano z mosiądzu. Nieodłączną częścią akcesoriów do grilla jest widelec z dwoma zębami, pędzelek z włosiem z nylonu do pocierania i smarowania produktów, nóż do porcjowania i 4 igły do grillowania z zakończeniem do szpica.
 
Wszystkie akcesoria zostały wykonane ze stali nierdzewnej i wyprofilowane z niezwykłą precyzją, która znacząco ułatwia ich czyszczenie. Rączki poszczególnych akcesoriów mają okrągły przekrój, zapewniając doskonały chwyt. Akcesoria można zawiesić na haczyk. Zestaw umieszczono w walizce transportowej.
 
Zawartość kompletu:
 
  • łopatka do obracania
  • szczypce
  • widelec dwuzębny
  • pędzel do grilla
  • nóż do porcjowania
  • szczotka druciana
  • 4x igły do grillowania

Głębokość: 23 cm
Ilość sztuk w zestawie: 11 szt.
Kolor: srebrny
Materiał: nierdzewny
Szerokość: 46 cm
Waga: 2,7 kg
Wysokość: 8,5 cm
 684554
Udostępnij
cattara

Ocena

4,5 (19 ocena)
100 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć