Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Catler DMS 205 Japoński nóż do pieczywa Catler DMS 205 Japoński nóż do pieczywa
 Japoński nóż do pieczywa posiada charakterystyczne długie ząbkowane ostrze. To ząbkowane ostrze ułatwia krojenie nawet bardzo chrupiącego chleba lub bagietki bez ściskania i kruszenia skórki. Ergonomiczny uchwytantypoślizgowy zapewnia bezpieczną i wygodną pracę. Długość ostrza 205 mm / długość całkowita 305 mm. Obecnie stal damasceńska dzieli się na "odlewaną" i "spawaną". Odlewany damaszek był wytwarzany poprzez topienie stali w małych glinianych tyglach, a następnie dodawanie różnych domieszek zgodnie z recepturą kowala. W przeciwieństwie do tego, spawany damaszek jest warstwowy, składający się z co najmniej dwóch rodzajów stali lub stali i innego metalu. Łagodna, elastyczna stal jest używana w połączeniu z twardą, wysokowęglową stalą w dziesiątkach do setek warstw. Pomysłowa i niezrównana technologia słynnych japońskich kowali była w stanie połączyć elastyczną i twardą stal, aby połączyć ich unikalne właściwości w wyjątkowe dzieło samurajskiego miecza. Noże z serii DMS powstają dzięki technologii spawania w 67 warstwach, łączącej miękką stal VG2 i twardą stal VG10. Daje im to doskonałe właściwości - ekstremalną twardość, elastyczność i długą żywotność. Dostawcą materiałów do produkcji noży jest japońska firma TAKEFU. Rękojeści noży wykonane są z drewna klonowego i są obrobione przy użyciu metody KEBONY. Technologia ta, opracowana w Norwegii, jest opatentowanym procesem, który, wolny od szkodliwych substancji i toksyn, wzmacnia strukturę komórkową użytego klonu i podkreśla nie tylko doskonałe właściwości twardego drewna, ale także bogaty brązowy kolor.
0,0 0
518

Catler DMS 205 Japoński nóż do pieczywa

Darmowa wysyłka
Catler DMS 205 Japoński nóż do pieczywa Catler DMS 205 Japoński nóż do pieczywa Catler DMS 205 Japoński nóż do pieczywa Catler DMS 205 Japoński nóż do pieczywa Catler DMS 205 Japoński nóż do pieczywa Catler DMS 205 Japoński nóż do pieczywa Catler DMS 205 Japoński nóż do pieczywa

Catler DMS 205 Japoński nóż do pieczywa

517,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 517,99 zł
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: poniedziałek 27. 05. 2024
Uzyskasz 152 Przyjemniaczków

OpisJapoński nóż do pieczywa posiada charakterystyczne długie ząbkowane ostrze. To ząbkowane ostrze ułatwia krojenie nawet bardzo chrupiącego chleba lub bagietki bez ściskania i kruszenia skórki. Ergonomiczny uchwyt antypoślizgowy zapewnia bezpieczną i wygodną pracę. Długość ostrza 205 mm / długość całkowita 305 mm.

Obecnie stal damasceńska dzieli się na "odlewaną" i "spawaną".

Odlewany damaszek był wytwarzany poprzez topienie stali w małych glinianych tyglach, a następnie dodawanie różnych domieszek zgodnie z recepturą kowala. W przeciwieństwie do tego, spawany damaszek jest warstwowy, składający się z co najmniej dwóch rodzajów stali lub stali i innego metalu.

Łagodna, elastyczna stal jest używana w połączeniu z twardą, wysokowęglową stalą w dziesiątkach do setek warstw.

Pomysłowa i niezrównana technologia słynnych japońskich kowali była w stanie połączyć elastyczną i twardą stal, aby połączyć ich unikalne właściwości w wyjątkowe dzieło samurajskiego miecza.

Noże z serii DMS powstają dzięki technologii spawania w 67 warstwach, łączącej miękką stal VG2 i twardą stal VG10. Daje im to doskonałe właściwości - ekstremalną twardość, elastyczność i długą żywotność. Dostawcą materiałów do produkcji noży jest japońska firma TAKEFU.

Rękojeści noży wykonane są z drewna klonowego i są obrobione przy użyciu metody KEBONY. Technologia ta, opracowana w Norwegii, jest opatentowanym procesem, który, wolny od szkodliwych substancji i toksyn, wzmacnia strukturę komórkową użytego klonu i podkreśla nie tylko doskonałe właściwości twardego drewna, ale także bogaty brązowy kolor.

Specyfikacje

Długość: 30,5 cm
Długość ostrza: 20,5 cm
Materiał: stal
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 807147
Udostępnij
catler

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA