Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Klient otrzyma: czwartek 04. 06. 2026
B.E.S. Petrovice Bawełniana pościel Double face ceglasty/rdzawy, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
B.E.S. Petrovice Bawełniana pościel Double face ceglasty/rdzawy, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
- 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
- 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
- 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
- 220 x 200 cm, 2 szt. 70 x 90 cm
Numer katalogowy:
245190Opis
- 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm
- 1x poszewka na kołdrę 140 x 220 cm
Parametry
| Marka: |
B.E.S. Petrovice
|
| Gramatura: | 120 g/m2 |
| Kolor: | pomarańczowy |
| Materiał: | 100% bawełna |
| Prasowanie: | zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka: | łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiar: | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry: | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki: | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie: | 60 °C |