Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Bellatex Pościel bawełniana Liście łososiowy, fioletowy, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Bellatex Pościel bawełniana Liście łososiowy, fioletowy, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Numer katalogowy:
242058Opis
Pościel wykonana jest z przyjemnej bawełny i zapewnia doskonały komfort snu. Wygląda również pięknie i ma wysokiej jakości nadruk, który gwarantuje trwałość wymiarów i kolorów. Aby pościel służyła jak najdłużej, zalecamy pranie na lewej stronie z zapiętymi zamkami. Pościel posiada zapięcie na zamek błyskawiczny.
Zawartość opakowania:
1x poszwa na kołdrę 140 x 220 cm
1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
Parametry
| Marka: |
Bellatex
|
| Kolor: | łososiowy |
| Materiał: | 100% bawełna |
| Rodzaj łóżka: | łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiar: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry: | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki: | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie: | 60 °C |