Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Dziecięca pościel bawełniana Psi Patrol Pawsome Team, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm
Dziecięca pościel bawełniana Psi Patrol Pawsome Team, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm
Numer katalogowy:
242610Opis
Pościel do łóżeczka Psi patrol z motywem Pawsome Team jest wykonana z wysokiej jakości bawełny. Pościel posiada zapięcie na zamek błyskawiczny. Pościel bawełniana z wesołą drużyną łapek zachwyci wszystkie najmłodsze dzieci, które pokochały bajkę Psi patrol. Na przedniej stronie poszewki na kołdrę znajdują się cztery ulubione pieski z zespołu ratowniczego. Każdy z piesków wygląda z swojego kolorowego tła, czyli Chase z niebieskiego, Rubble z żółtego, Marshall z czerwonego i Rocky z zielonego. Wersja tylna pościeli jest zielona i ma kolorowe nadruki psich łapek. Poszewka na poduszkę jest taka sama z obu stron i przedstawia Chase'a, który wygląda z kolorowej psiej łapki. Zapraszamy do otulenia się tą bawełnianą pościelą i wyruszenia wraz z psami w ich niesamowite przygody.
Parametry
| Bohater: | Psi patrol |
| Kolor: | mix kolorów |
| Materiał: | 100% bawełna |
| Prasowanie: | łatwe prasowanie |
| Rodzaj łóżka: | łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiar: | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm |
| Rozmiary kołdry: | 100 x 135 cm |
| Rozmiary poduszki: | 40 x 60 cm |
| Suszarka: | tak |
| Zalecane pranie: | 60 °C |