Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Klient otrzyma: czwartek 09. 04. 2026
Altom Porcelanowy kubek Reactive Sage, 220 ml
Altom Porcelanowy kubek Reactive Sage, 220 ml
Numer katalogowy:
135360Opis
- porcelana New Bone China łączy elegancję i wysoką wytrzymałość
- unikalna reaktywna glazura z delikatnymi przejściami kolorów
- harmonijny kolor szałwii inspirowany naturą
- wygodne uchwyty zapewniające bezpieczne trzymanie
- możliwość połączenia z spodkiem, tworząc idealny zestaw
- łatwe czyszczenie, można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej
- wysoka odporność na zarysowania i codzienne użytkowanie
- 1x porcelanowa filiżanka Reactive Sage 220 ml
Parametry
| Marka: |
Altom
|
| Kolor: | miętowy |
| Kuchenka mikrofalowa: | tak |
| Materiał: | porcelana |
| Objętość: | 220 ml |
| Szerokość: | 11,5 cm |
| Średnica: | 8,7 cm |
| Wysokość: | 5,8 cm |
| Zmywarka: | tak |