Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Altom Kubek szklany Christmas Tree 350 ml
Numer katalogowy:
134559Opis
Świąteczna zastawa stołowa nada niepowtarzalny klimat każdemu spotkaniu w okresie Bożego Narodzenia. Wybierając szklane kubki z dekoracją inspirowaną choinką, podkreślisz atmosferę rodzinnych spotkań i wspólnych uroczystości. Świąteczny kubek o pojemności 350 ml jest ozdobiony subtelnym motywem bożonarodzeniowym, dzięki czemu stanowi idealny dodatek do zimowych wieczorów. Idealny do codziennego użytku i na specjalne okazje.
Kubek wykonany jest z wysokiej jakości szkła jest przezroczysty i wytrzymały, a zdobienia nadają mu wyjątkowy, uroczysty charakter. Ergonomicznie ukształtowany uchwyt zapewnia wygodę użytkowania, a pojemność 350 ml idealnie nadaje się do serwowania gorących napojów, takich jak herbata, kawa lub gorąca czekolada.
Parametry
| Marka: |
Altom
|
| Kolor: | przejrzysty |
| Kuchenka mikrofalowa: | nie |
| Materiał: | szkło |
| Objętość: | 350 ml |
| Szerokość: | 8,6 cm |
| Średnica: | 6,6 cm |
| Wysokość: | 9,7 cm |
| Zmywarka: | nie |