Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Altom Kubek porcelanowy Winter Gnomes B 400 ml
Numer katalogowy:
134629Opis
Świąteczny kubek jest nieodłącznym elementem zimowych wieczorów, a ten kubek z kolekcji Winter Gnomes o pojemności 400 ml doskonale wpisuje się w tę tradycję. Kremowy kubek wykonany z eleganckiej porcelany New Bone China zdobi wesoły motyw krasnali, które wprowadzą do domu ciepłą, świąteczną atmosferę. Kubek o pojemności 400 ml doskonale nadaje się do picia gorącej herbaty, kakao lub grzanego wina w zimowe dni. Można go bezpiecznie myć w zmywarce, co ułatwia codzienne użytkowanie.
Krasnale, które od wieków symbolizują ochronę domu i szczęście, stały się popularnym motywem dekoracyjnym. Kubek nie tylko umili poranki i wieczory przy ulubionym napoju, ale także doda uroku każdemu spotkaniu przy świątecznym stole.
Parametry
| Marka: |
Altom
|
| Kolor: | biały |
| Kuchenka mikrofalowa: | tak |
| Materiał: | porcelana |
| Objętość: | 400 ml |
| Szerokość: | 12,7 cm |
| Średnica: | 9,2 cm |
| Wysokość: | 10,7 cm |
| Zmywarka: | tak |