Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
4Home pościel flanelowa Blue Nordic, 220 x 200 cm, 2x 70 x 90 cm
Numer katalogowy:
228906Opis
Pościel flanelowa w tradycyjny wzór norweski sprawi, że chłodne zimowe wieczory staną się chwilą pełną dobrego samopoczucia. Komu by przeszkadzała brzydka pogoda, kiedy może otulić się miękką i przyjemną świąteczną pościelą w zabawny wzór w renifery i kropki? Flanela bawełniana dzięki typowemu czesaniu jest miękka i ciepła, doskonale nadaje się na chłodne jesienne i zimowe noce. Pościel jest taka sama z obu stron, posiada praktyczne zapinanie na suwak. Poszewka na poduszkę jest szyta z metra bieżącego, dlatego wzory mogą się nieznacznie różnić.
Poczuj urok nordyckiej kolekcji tekstyliów domowych, która w szczególny sposób czerpie inspirację z popularnego wzornictwa skandynawskiego i wprowadza harmonię z życia na północy. Kolekcja Nordic oferuje dla każdego coś innego: delikatne pastelowe kolory, neutralne dopasowanie kolorystyki, naturalne i zwierzęce wzory czy wyraziste i tradycyjne wzory folklorystyczne.
Komplet zawiera:
· 2 poszewki na poduszkę 70 x 90 cm
· 1 poszwę na kołdrę 220 x 200 cm
Parametry
| Marka: |
4Home
|
| Kolor: | niebieski |
| Materiał: | flanela |
| Rodzaj łóżka: | łóżko podwójne standard |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiar: | 220 x 200 cm, 2 szt. 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry: | 220 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki: | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie: | 40 °C |