Menu
4Home Rapid Clean Easy Spin mop 4Home Rapid Clean Easy Spin mop
Wyjątkowe mopy ze systemem rotacyjnym marki 4Home do nabycia tylko u nas. Ekskluzywnie przedstawiamy nową kolekcję luksusowych mopów do wygodnego czyszczenia. Nie męcz się już dłużej z moczeniem rąk i zginaniem pleców podczas mycia podłogi. Sprzątanie z mopem będzie wreszcie szybkie i bez wysiłku. Mop nie tylko potrafi oszczędnie wytrzeć na mokro, ale doskonale nadaje się również do wycierania na sucho.Technologia rotacji sprawia, że mop będzie zawsze doskonale wykręcony, a do tego wykonując tylko jeden ruch, który nie obciąża pleców ani rąk. Sprzątanie z mopem będzie szybkie, przyjemne i bez wysiłku.Wyjątkowy mechanizm z pedałem ułatwia wirowanie. Wykonany jest z części metalowych, w przeciwieństwie do plastikowych podróbek, które łatwo ulegają mechanicznemu uszkodzeniu. Wykręcanie i zanurzanie można wykonać za pomocą pedału lub kilkakrotnie ściskając rękojeść w górę i dół.Mechanizm rotacyjny zawiera części metalowe, dzięki czemu zapewniona jest długa żywotność całego kompletu. Wentyl znajdujący się na wiadrze ułatwia łatwe wylewanie brudnej wody. Takie rozwiązanie jest wygodne zwłaszcza w przypadku starszych osób, nie jest niezbędne podnoszenie i wylewanie ciężkiego wiadra z wodą.Zalety mopu: dodatkowa głowica GRATIS drążek nierdzewny do mopa – większa wytrzymałość uchwyt teleskopowy z możliwością powieszenia – łatwe dopasowanie długości kijka do wysokości postawy (od 90 do 123 cm) wydłużony czas obrotów podczas wirowania mopa – lepsze wykręcanie nakładki ruchomy przegub głowicy – łatwe wycieranie trudno dostępnych miejsc uchwyt do łatwego przenoszenia metalowy mechanizm z pedałem - większa wytrzymałość Zalety nakładki: właściwości antystatyczne – materiał mikrofibra możliwość prania w pralce na 60°C nadaje się do każdego rodzaju podłóg nadaje się do wycierania na mokro oraz sucho
4,0 581
95

4Home Rapid Clean Easy Spin mop

Wyprzedaż -42%
Teraz ten produkt ogląda 9 klientów W tym tygodniu produkt kupiło 176 klientów

4Home Rapid Clean Easy Spin mop

581 ocena
Pierwotnie: 164,99 zł | Zniżka: 70,00 zł 94,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 20 sztuk i więcej
Klient otrzyma: pojutrze  
Uzyskasz 42 Przyjemniaczków

OpisWyjątkowe mopy ze systemem rotacyjnym marki 4Home do nabycia tylko u nas. Ekskluzywnie przedstawiamy nową kolekcję luksusowych mopów do wygodnego czyszczenia. Nie męcz się już dłużej z moczeniem rąk i zginaniem pleców podczas mycia podłogi. Sprzątanie z mopem będzie wreszcie szybkie i bez wysiłku. Mop nie tylko potrafi oszczędnie wytrzeć na mokro, ale doskonale nadaje się również do wycierania na sucho.
 
Technologia rotacji sprawia, że mop będzie zawsze doskonale wykręcony, a do tego wykonując tylko jeden ruch, który nie obciąża pleców ani rąk. Sprzątanie z mopem będzie szybkie, przyjemne i bez wysiłku.
Wyjątkowy mechanizm z pedałem ułatwia wirowanie. Wykonany jest z części metalowych, w przeciwieństwie do plastikowych podróbek, które łatwo ulegają mechanicznemu uszkodzeniu. Wykręcanie i zanurzanie można wykonać za pomocą pedału lub kilkakrotnie ściskając rękojeść w górę i dół.
 
Mechanizm rotacyjny zawiera części metalowe, dzięki czemu zapewniona jest długa żywotność całego kompletu. Wentyl znajdujący się na wiadrze ułatwia łatwe wylewanie brudnej wody. Takie rozwiązanie jest wygodne zwłaszcza w przypadku starszych osób, nie jest niezbędne podnoszenie i wylewanie ciężkiego wiadra z wodą.
 
Zalety mopu:
 • dodatkowa głowica GRATIS
 • drążek nierdzewny do mopa – większa wytrzymałość
 • uchwyt teleskopowy z możliwością powieszenia – łatwe dopasowanie długości kijka do wysokości postawy (od 90 do 123 cm)
 • wydłużony czas obrotów podczas wirowania mopa – lepsze wykręcanie nakładki
 • ruchomy przegub głowicy – łatwe wycieranie trudno dostępnych miejsc
 • uchwyt do łatwego przenoszenia
 • metalowy mechanizm z pedałem - większa wytrzymałość
 
Zalety nakładki:
 • właściwości antystatyczne – materiał mikrofibra
 • możliwość prania w pralce na 60°C
 • nadaje się do każdego rodzaju podłóg
 • nadaje się do wycierania na mokro oraz sucho

Długość: 46 cm
Kolor: odcienie zieleni
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Pojemność pojemnika: 8,5 l
Szerokość: 28 cm
Wysokość: 27 cm
 884057
Udostępnij
a4home

Ocena

4,0 (581 ocena)
94 % klientów poleca
32 opinii

Pytania

Ten produkt ma 12 pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć