Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

4Home Rapid Clean Easy Spin mop 4Home Rapid Clean Easy Spin mop
Wyjątkowe mopy ze systemem rotacyjnym marki 4Home do nabycia tylko u nas. Ekskluzywnie przedstawiamy nową kolekcję luksusowych mopów do wygodnego czyszczenia. Nie męcz się już dłużej z moczeniem rąk i zginaniem pleców podczas mycia podłogi. Sprzątanie z mopem będzie wreszcie szybkie i bez wysiłku. Mop nie tylko potrafi oszczędnie wytrzeć na mokro, ale doskonale nadaje się również do wycierania na sucho.Technologia rotacji sprawia, że mop będzie zawsze doskonale wykręcony, a do tego wykonując tylko jeden ruch, który nie obciąża pleców ani rąk. Sprzątanie z mopem będzie szybkie, przyjemne i bez wysiłku.Wyjątkowy mechanizm z pedałem ułatwia wirowanie. Wykonany jest z części metalowych, w przeciwieństwie do plastikowych podróbek, które łatwo ulegają mechanicznemu uszkodzeniu. Wykręcanie i zanurzanie można wykonać za pomocą pedału lub kilkakrotnie ściskając rękojeść w górę i dół.Mechanizm rotacyjny zawiera części metalowe, dzięki czemu zapewniona jest długa żywotność całego kompletu. Wentyl znajdujący się na wiadrze ułatwia łatwe wylewanie brudnej wody. Takie rozwiązanie jest wygodne zwłaszcza w przypadku starszych osób, nie jest niezbędne podnoszenie i wylewanie ciężkiego wiadra z wodą.Zalety mopu: dodatkowa głowica GRATIS drążek nierdzewny do mopa – większa wytrzymałość uchwyt teleskopowy z możliwością powieszenia – łatwe dopasowanie długości kijka do wysokości postawy (od 90 do 123 cm) wydłużony czas obrotów podczas wirowania mopa – lepsze wykręcanie nakładki ruchomy przegub głowicy – łatwe wycieranie trudno dostępnych miejsc uchwyt do łatwego przenoszenia metalowy mechanizm z pedałem - większa wytrzymałość Zalety nakładki: właściwości antystatyczne – materiał mikrofibra możliwość prania w pralce na 60°C nadaje się do każdego rodzaju podłóg nadaje się do wycierania na mokro oraz sucho
4,0 1530
94

4Home Rapid Clean Easy Spin mop

Zniżka -48%
4Home Rapid Clean Easy Spin mop 4Home Rapid Clean Easy Spin mop 4Home Rapid Clean Easy Spin mop 4Home Rapid Clean Easy Spin mop 4Home Rapid Clean Easy Spin mop 4Home Rapid Clean Easy Spin mop 4Home Rapid Clean Easy Spin mop 4Home Rapid Clean Easy Spin mop 4Home Rapid Clean Easy Spin mop
Teraz ten produkt ogląda 6 klientów W tym tygodniu produkt kupiło 72 klientów

4Home Rapid Clean Easy Spin mop

1530 ocena
Pierwotnie: 181,99 zł | Zniżka: 88,00 zł 93,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 93,99 zł
Dostępność: W magazynie 20 sztuk i więcej
Klient otrzyma: wtorek 21. 05. 2024
Uzyskasz 52 Przyjemniaczków

OpisWyjątkowe mopy ze systemem rotacyjnym marki 4Home do nabycia tylko u nas. Ekskluzywnie przedstawiamy nową kolekcję luksusowych mopów do wygodnego czyszczenia. Nie męcz się już dłużej z moczeniem rąk i zginaniem pleców podczas mycia podłogi. Sprzątanie z mopem będzie wreszcie szybkie i bez wysiłku. Mop nie tylko potrafi oszczędnie wytrzeć na mokro, ale doskonale nadaje się również do wycierania na sucho.
 
Technologia rotacji sprawia, że mop będzie zawsze doskonale wykręcony, a do tego wykonując tylko jeden ruch, który nie obciąża pleców ani rąk. Sprzątanie z mopem będzie szybkie, przyjemne i bez wysiłku.
Wyjątkowy mechanizm z pedałem ułatwia wirowanie. Wykonany jest z części metalowych, w przeciwieństwie do plastikowych podróbek, które łatwo ulegają mechanicznemu uszkodzeniu. Wykręcanie i zanurzanie można wykonać za pomocą pedału lub kilkakrotnie ściskając rękojeść w górę i dół.
 
Mechanizm rotacyjny zawiera części metalowe, dzięki czemu zapewniona jest długa żywotność całego kompletu. Wentyl znajdujący się na wiadrze ułatwia łatwe wylewanie brudnej wody. Takie rozwiązanie jest wygodne zwłaszcza w przypadku starszych osób, nie jest niezbędne podnoszenie i wylewanie ciężkiego wiadra z wodą.
 
Zalety mopu:
 • dodatkowa głowica GRATIS
 • drążek nierdzewny do mopa – większa wytrzymałość
 • uchwyt teleskopowy z możliwością powieszenia – łatwe dopasowanie długości kijka do wysokości postawy (od 90 do 123 cm)
 • wydłużony czas obrotów podczas wirowania mopa – lepsze wykręcanie nakładki
 • ruchomy przegub głowicy – łatwe wycieranie trudno dostępnych miejsc
 • uchwyt do łatwego przenoszenia
 • metalowy mechanizm z pedałem - większa wytrzymałość
 
Zalety nakładki:
 • właściwości antystatyczne – materiał mikrofibra
 • możliwość prania w pralce na 60°C
 • nadaje się do każdego rodzaju podłóg
 • nadaje się do wycierania na mokro oraz sucho

Specyfikacje

Długość: 46 cm
Kolor: zielony
Materiał: nierdzewny + tworzywo sztuczne
Pojemność pojemnika: 8,5 l
Szerokość: 28 cm
Wysokość: 27 cm

Numer katalogowy:

 884057
Udostępnij
a4home

Ocena

4,0 (1530 ocena)
93 % klientów poleca
61 opinii

Pytania

Ten produkt ma 25 pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.