Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
4Home Pościel satynowa Cik Cak, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Numer katalogowy:
222299Opis
Prosta, ale równocześnie elegancka! Czarująca pościel z satyny bawełnianej Cik Cak z nowoczesnym wzorem geometrycznym wprowadzi do Twojej sypialni nutę elegancji. Swoiste szaro-białe połączenie kolorów z żółtymi tonami od razu przyciągnie każdego uwagę. Przyjemna 100% bawełna zapewni komfortowy i niezakłócony sen.
Pościel jest dwustronna – z jednej strony posiada szare i żółte wzory na białym tle, z drugiej strony zaś delikatny biały wzór na żółtym tle. Każdego dnia możesz mieć inaczej pościelone łóżko i inny wystrój pokoju. Maksymalny komfort zapewnia praktyczne zapinanie na zamek.
Komplet zawiera:
- 1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm
- 1 poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
Parametry
| Marka: |
4Home
|
| Kolor: | żółty |
| Materiał: | 100% satyna bawełniana |
| Rodzaj łóżka: | łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiar: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry: | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki: | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie: | 40 °C |