Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Zasłona prysznicowa Retro Meusch szara, 180 x 200cm Zasłona prysznicowa Retro Meusch szara, 180 x 200cm
Zasłona prysznicowa jest wyprodukowana z 100% ekologicznego plastiku – bez ołowiu i kadmu. W górnej części zasłony znajduje się pasek z otworami na kółka. Jest wodoodporna. Pierwszym rozmiarem jest szerokość, drugim wysokość zasłony. Zasłonę można prać ręcznie, nie można jej bielić, czyścić chemicznie, prasować lub suszyć w suszarce. Najlepiej zasłonę powiesić i pozostawić aż wyschnie. Zasłona nie posiada kółka, trzeba je zakupić osobno.
3,5 3
82

Zasłona prysznicowa Retro Meusch szara, 180 x 200cm

Zasłona prysznicowa Retro Meusch szara, 180 x 200cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisZasłona prysznicowa jest wyprodukowana z 100% ekologicznego plastiku – bez ołowiu i kadmu. W górnej części zasłony znajduje się pasek z otworami na kółka. Jest wodoodporna. Pierwszym rozmiarem jest szerokość, drugim wysokość zasłony. Zasłonę można prać ręcznie, nie można jej bielić, czyścić chemicznie, prasować lub suszyć w suszarce. Najlepiej zasłonę powiesić i pozostawić aż wyschnie. Zasłona nie posiada kółka, trzeba je zakupić osobno.

Specyfikacje

Kolor: odcienie szarości
Rozmiar: 180 x 200 cm

Numer katalogowy:

 214324
Udostępnij
meusch

Ocena

3,5 (3 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć