Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Westmark Szklany pojemnik na żywność z 2 przegródki, 980 ml
Numer katalogowy:
132060Opis
Parametry
| Marka: |
Westmark
|
| Głębokość: | 15 cm |
| Kolor: | przejrzysty |
| Kuchenka mikrofalowa: | tak |
| Materiał: | tworzywo sztuczne + szkło |
| Objętość: | 980 ml |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 7 cm |
| Zmywarka: | tak |
Ten produkt nie ma żadnych pytań
Co to są Przyjemniaczki?
- Przyjemniaczki stanowią nagrodę za Twoje zakupy
- Przyjemniaczki otrzymasz za kupno produktów
- Podczas kolejnych zakupów możesz wymienić Przyjemniaczki za rabat pieniężny lub prezenty
10 Przyjemniaczków = 1 zł
Dokonuj zakupów zawsze ze zniżką!
Pytania użytkowników do produktu
Mogłoby zainteresować:
4Home Szklany pojemnik do żywności z wiekiem Bamboo, 170 ml
4Home Szklany pojemnik do żywności z wiekiem Bamboo Style, 800 ml
4Home Szklany pojemnik na miód Honey
4Home Szklany pojemnik do żywności z pokrywką Cork, 450 ml
Zestaw 3 okrągłych blaszanych pojemników Bałwan
Ceramiczny pojemnik na pieprz Pepper z łyżeczką, 430 ml
Pojemnik ceramiczny z pokrywką Świąteczny krasnal
Zestaw 3 blaszanych pojemników świątecznych Seasons Greetings
Zestaw 3 blaszanych puszek świątecznych Santa's Friends
Zestaw zamykanych pojemników Frigo, 5 szt.
Pojemnik szklany z pokrywką akacjową 400 ml
Ostatnio oglądane
Dostawa na adres
Odbiór w punkcie