Wałek do masażu powięzi Wałek do masażu powięzi
 Trening powięziowy z korzystną i relaksacyjną funkcją masażu. Wyjątkowy roller pozytywnie wpływający na cały układ mięśniowo-szkieletowy. Wałek można wykorzystać do treningu funkcjonalnego, rehabilitacji czy regeneracji. Szeroka gama możliwych ćwiczeń dla różnych partii ciała (brzuch, plecy, nogi itp.). Idealnie nadaje się do rozgrzewki przed treningiem. Możliwe jest używanie z funkcją wibracji lub bez niej. Wibracje są wykorzystywane przede wszystkim podczas długotrwałego siedzenia w biurze, domu podczas oglądania telewizji itd. Podczas wykonywania ćwiczeń następuje głęboki ucisk, który pomaga rozluźnić mięśnie. Systematyczne i poprawne używanie wałka wpływa korzystnie przede wszystkim na powięź, która stanie się bardziej sprężysta. Czym jest powięź? Jest to tkanka łączna włóknista składająca się z wody, kolagenu oraz związków białka i cukrów. Powięzi tworzą trójwymiarową siatkę otaczającą nasze ciało. Łączą mięśnie, narządy i kości tak, aby wszystko znajdowało się na swoim miejscu. Chronią stawy, utrzymują napięcie, a tym samym zwiększają naprężenie sylwetki. Kto porusza się zbyt mało i nie ćwiczy regularnie, często skarży się na bóle pleców, szyi czy nóg. Dzięki wałkowi masującemu i regularnym ćwiczeniom powięzi uzyskają z powrotem potrzebną sprężystość i wytrzymałość. Rollery od dawna stanowią akcesoria pomocnicze w sportach wyczynowych i fizjoterapii. Odpowiednie są do ćwiczeń wszystkich głównych grup mięśni. Zasilanie 2 bateriami AA (nie stanowią części opakowania). Wypełnienie wałka stanowi poliuretan PU.
4,5 5
90

Wałek do masażu powięzi

Wałek do masażu powięzi

Dostępność: Wyprzedano

OpisTrening powięziowy z korzystną i relaksacyjną funkcją masażu. Wyjątkowy roller pozytywnie wpływający na cały układ mięśniowo-szkieletowy. Wałek można wykorzystać do treningu funkcjonalnego, rehabilitacji czy regeneracji.

Szeroka gama możliwych ćwiczeń dla różnych partii ciała (brzuch, plecy, nogi itp.). Idealnie nadaje się do rozgrzewki przed treningiem. Możliwe jest używanie z funkcją wibracji lub bez niej. Wibracje są wykorzystywane przede wszystkim podczas długotrwałego siedzenia w biurze, domu podczas oglądania telewizji itd.

Podczas wykonywania ćwiczeń następuje głęboki ucisk, który pomaga rozluźnić mięśnie. Systematyczne i poprawne używanie wałka wpływa korzystnie przede wszystkim na powięź, która stanie się bardziej sprężysta.

Czym jest powięź? Jest to tkanka łączna włóknista składająca się z wody, kolagenu oraz związków białka i cukrów. Powięzi tworzą trójwymiarową siatkę otaczającą nasze ciało. Łączą mięśnie, narządy i kości tak, aby wszystko znajdowało się na swoim miejscu. Chronią stawy, utrzymują napięcie, a tym samym zwiększają naprężenie sylwetki. Kto porusza się zbyt mało i nie ćwiczy regularnie, często skarży się na bóle pleców, szyi czy nóg.

Dzięki wałkowi masującemu i regularnym ćwiczeniom powięzi uzyskają z powrotem potrzebną sprężystość i wytrzymałość. Rollery od dawna stanowią akcesoria pomocnicze w sportach wyczynowych i fizjoterapii. Odpowiednie są do ćwiczeń wszystkich głównych grup mięśni.

Zasilanie 2 bateriami AA (nie stanowią części opakowania). Wypełnienie wałka stanowi poliuretan PU.

Specyfikacje

Długość: 37,5 cm
Kolor: odcienie zieleni
Materiał: 100% poliester
Średnica: 11,5 cm

Numer katalogowy:

 353097
Udostępnij

Ocena

4,5 (5 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć