Menu
Urządzenie do masażu Relax Tone Maripol Urządzenie do masażu Relax Tone Maripol
 Urządzenie do masażu Relax Tone Maripol to skuteczne, wyszczuplające i kształtujące urządzenie, które można wykorzystać do masażu całego ciała. Relax Tone przyczynia się do ogólnej sprawności fizycznej i psychicznej, a dzięki możliwości wibrowania wnika głęboko do warstw podskórnych, gdzie rozbija cząsteczki tłuszczu, spala kalorie i powoduje ćwiczenie ciała. Będzie doskonałym pomocnikiem w walce z cellulitem i sztywnymi mięśniami! Urządzenie rozluźnia bolące plecy, mięśnie międzyłopatkowe, kręgosłup w odcinku szyjnym i lędźwiowym, ręce i nogi, pośladki i biodra. Pomaga złagodzić stres, napięcie i poprawia krążenie krwi. Za pomocą dysku szlifującego usuwa suchą i stwardniałą skórę na piętach czy stopach. Z urządzenia korzystaj 15 minut dziennie, a z rezultatu będziesz mile zaskoczony. Zaletą Relax Tone Maripol są wibracje nawet 2500 razy na minutę. Zawartość opakowania: nasadka falista: cztery fale powodują, że wnika głęboko do mięśni, gdzie walczy z cellulitem i tkanką tłuszczową nasadka płaska: do przyjemnego masażu i rozluźnienia karku, ramion, rąk i pleców nasadka pilnik: likwiduje odgniecenia, suchą i stwardniałą skórę na nogach nasadka kulkowa: 8 specjalnych obracających się kuleczek, które z dodatkiem żelu, olejku czy kremu do masażu wnikają głęboko do skóry, dzięki czemu efektem będzie odchudzenie ciała. kratka ochronna: zapobiega dostawaniu się włosów do urządzenia i zapewnia maksymalny komfort.
3,5 15
93

Urządzenie do masażu Relax Tone Maripol

Urządzenie do masażu Relax Tone Maripol

Dostępność: Wyprzedano

OpisUrządzenie do masażu Relax Tone Maripol to skuteczne, wyszczuplające i kształtujące urządzenie, które można wykorzystać do masażu całego ciała. Relax Tone przyczynia się do ogólnej sprawności fizycznej i psychicznej, a dzięki możliwości wibrowania wnika głęboko do warstw podskórnych, gdzie rozbija cząsteczki tłuszczu, spala kalorie i powoduje ćwiczenie ciała. Będzie doskonałym pomocnikiem w walce z cellulitem i sztywnymi mięśniami!

Urządzenie rozluźnia bolące plecy, mięśnie międzyłopatkowe, kręgosłup w odcinku szyjnym i lędźwiowym, ręce i nogi, pośladki i biodra. Pomaga złagodzić stres, napięcie i poprawia krążenie krwi. Za pomocą dysku szlifującego usuwa suchą i stwardniałą skórę na piętach czy stopach.

Z urządzenia korzystaj 15 minut dziennie, a z rezultatu będziesz mile zaskoczony. Zaletą Relax Tone Maripol są wibracje nawet 2500 razy na minutę.

Zawartość opakowania:

  • nasadka falista: cztery fale powodują, że wnika głęboko do mięśni, gdzie walczy z cellulitem i tkanką tłuszczową
  • nasadka płaska: do przyjemnego masażu i rozluźnienia karku, ramion, rąk i pleców
  • nasadka pilnik: likwiduje odgniecenia, suchą i stwardniałą skórę na nogach
  • nasadka kulkowa: 8 specjalnych obracających się kuleczek, które z dodatkiem żelu, olejku czy kremu do masażu wnikają głęboko do skóry, dzięki czemu efektem będzie odchudzenie ciała.
  • kratka ochronna: zapobiega dostawaniu się włosów do urządzenia i zapewnia maksymalny komfort.

Głębokość: 16 cm
Kolor: fioletowy
Materiał: tworzywo sztuczne
Średnica: 10 cm
Wysokość: 18 cm
 677799
Udostępnij

Ocena

3,5 (15 ocena)
86 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć