Urządzenie do masażu Relax Tone Maripol Urządzenie do masażu Relax Tone Maripol
 Urządzenie do masażu Relax Tone Maripol to skuteczne, wyszczuplające i kształtujące urządzenie, które można wykorzystać do masażu całego ciała. Relax Tone przyczynia się do ogólnej sprawności fizycznej i psychicznej, a dzięki możliwości wibrowania wnika głęboko do warstw podskórnych, gdzie rozbija cząsteczki tłuszczu, spala kalorie i powoduje ćwiczenie ciała. Będzie doskonałym pomocnikiem w walce z cellulitem i sztywnymi mięśniami! Urządzenie rozluźnia bolące plecy, mięśnie międzyłopatkowe, kręgosłup w odcinku szyjnym i lędźwiowym, ręce i nogi, pośladki i biodra. Pomaga złagodzić stres, napięcie i poprawia krążenie krwi. Za pomocą dysku szlifującego usuwa suchą i stwardniałą skórę na piętach czy stopach. Z urządzenia korzystaj 15 minut dziennie, a z rezultatu będziesz mile zaskoczony. Zaletą Relax Tone Maripol są wibracje nawet 2500 razy na minutę. Zawartość opakowania: nasadka falista: cztery fale powodują, że wnika głęboko do mięśni, gdzie walczy z cellulitem i tkanką tłuszczową nasadka płaska: do przyjemnego masażu i rozluźnienia karku, ramion, rąk i pleców nasadka pilnik: likwiduje odgniecenia, suchą i stwardniałą skórę na nogach nasadka kulkowa: 8 specjalnych obracających się kuleczek, które z dodatkiem żelu, olejku czy kremu do masażu wnikają głęboko do skóry, dzięki czemu efektem będzie odchudzenie ciała. kratka ochronna: zapobiega dostawaniu się włosów do urządzenia i zapewnia maksymalny komfort.
3,5 20
93

Urządzenie do masażu Relax Tone Maripol

Zniżka -5%
Urządzenie do masażu Relax Tone Maripol Urządzenie do masażu Relax Tone Maripol Urządzenie do masażu Relax Tone Maripol Urządzenie do masażu Relax Tone Maripol

Urządzenie do masażu Relax Tone Maripol

20 ocena
Pierwotnie: 97,99 zł | Zniżka: 5,00 zł 92,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: pojutrze  
Uzyskasz 28 Przyjemniaczków

OpisUrządzenie do masażu Relax Tone Maripol to skuteczne, wyszczuplające i kształtujące urządzenie, które można wykorzystać do masażu całego ciała. Relax Tone przyczynia się do ogólnej sprawności fizycznej i psychicznej, a dzięki możliwości wibrowania wnika głęboko do warstw podskórnych, gdzie rozbija cząsteczki tłuszczu, spala kalorie i powoduje ćwiczenie ciała. Będzie doskonałym pomocnikiem w walce z cellulitem i sztywnymi mięśniami!

Urządzenie rozluźnia bolące plecy, mięśnie międzyłopatkowe, kręgosłup w odcinku szyjnym i lędźwiowym, ręce i nogi, pośladki i biodra. Pomaga złagodzić stres, napięcie i poprawia krążenie krwi. Za pomocą dysku szlifującego usuwa suchą i stwardniałą skórę na piętach czy stopach.

Z urządzenia korzystaj 15 minut dziennie, a z rezultatu będziesz mile zaskoczony. Zaletą Relax Tone Maripol są wibracje nawet 2500 razy na minutę.

Zawartość opakowania:

  • nasadka falista: cztery fale powodują, że wnika głęboko do mięśni, gdzie walczy z cellulitem i tkanką tłuszczową
  • nasadka płaska: do przyjemnego masażu i rozluźnienia karku, ramion, rąk i pleców
  • nasadka pilnik: likwiduje odgniecenia, suchą i stwardniałą skórę na nogach
  • nasadka kulkowa: 8 specjalnych obracających się kuleczek, które z dodatkiem żelu, olejku czy kremu do masażu wnikają głęboko do skóry, dzięki czemu efektem będzie odchudzenie ciała.
  • kratka ochronna: zapobiega dostawaniu się włosów do urządzenia i zapewnia maksymalny komfort.

Specyfikacje

Głębokość: 16 cm
Kolor: fioletowy
Materiał: tworzywo sztuczne
Średnica: 10 cm
Wysokość: 18 cm

Numer katalogowy:

 677799
Udostępnij

Ocena

3,5 (20 ocena)
90 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć