Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Tescoma Patelnia GrandCHEF+ śr. 20 cm
Numer katalogowy:
134909Opis
Patelnia GrandCHEF+ o średnicy 20 cm to praktyczne narzędzie kuchenne, które docenisy podczas codziennego gotowania. Rewolucyjne dno indukcyjne SUPERSONIC zapewnia szybkie i równomierne nagrzewanie, wysoką stabilność kształtu, a jednocześnie ułatwia czyszczenie. Dzięki wysokiej jakości powierzchni nieprzywierającej potrawy nie przypalają się i zachowują swój naturalny smak i strukturę.
Patelnia nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych. Wytrzymała konstrukcja ze stopu aluminium i stali nierdzewnej pozwala również na używanie jej w piekarniku w temperaturze do 230°C. Ponadto jest łatwa w utrzymaniu, ponieważ można ją myć w zmywarce, co oszczędza czas i energię.
Linia produktów GrandCHEF nadaje się do tradycyjnych i nowoczesnych kuchni. Naczynia kuchenne GrandCHEF charakteryzują się spójnym wzornictwem i konstrukcją wykonaną w całości ze stali nierdzewnej lub metalu, z minimalnym użyciem tworzyw sztucznych. W skład tej linii wchodzą nie tylko wysokiej jakości patelnie, garnki i rondle, ale także niezawodne szybkowary. Również domowe urządzenia elektryczne GrandCHEF, takie jak czajnik elektryczny, opiekacz do kanapek, urządzenie do gotowania ryżu i zgrzewarka próżniowa, są wizualnie dopasowane. Produkty z tej serii są przeznaczone dla klientów, którzy cenią sobie profesjonalny design i najwyższą jakość w przystępnej cenie.
Główne zalety produktu:
rewolucyjne dno indukcyjne SUPERSONIC zapewniające szybkie i równomierne nagrzewanie
powłoka nieprzywierająca zapobiegająca przywieraniu potraw
nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek i piekarników
łatwe czyszczenie dzięki możliwości mycia w zmywarce
wysoka stabilność kształtu i wytrzymała konstrukcja
Zawartość opakowania:
1x patelnia GrandCHEF+, średnica 20 cm
Parametry i specyfikacja:
materiał: stop aluminium, stal nierdzewna, powierzchnia nieprzywierająca
średnica: 20 cm
średnica dna indukcyjnego: 16 cm
wymiary (szer. x wys. x dł.): 21 x 5,6 x 38,5 cm
można myć w zmywarce: tak
maksymalna temperatura: 230°C
zastosowanie: indukcyjne, gazowe, elektryczne i ceramiczne
nie zawiera niklu: tak
gwarancja: 5 lat
Parametry
| Marka: |
Tescoma
|
| Długość: | 38,5 cm |
| Elektryczność: | tak |
| Gaz: | tak |
| Indukcja: | tak |
| Kolor: | srebrny |
| Materiał: | aluminium |
| Ogrzewanie w piekarniku: | tak |
| Rozmiar: | śred. 20 cm |
| Szerokość: | 21 cm |
| Szkło ceramiczne: | tak |
| Średnica: | 20 cm |
| Wysokość: | 5,6 cm |
| Zmywarka: | tak |