Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 171,49 zł
Klient otrzyma: poniedziałek 08. 06. 2026
Skrzynia ogrodowa Keter Rockwood o pojemności 570l, kolor grafitowy
Skrzynia ogrodowa Keter Rockwood o pojemności 570l, kolor grafitowy
Numer katalogowy:
713647Opis
- duża pojemność do przechowywania tkanin i narzędzi ogrodniczych
- ciemna kolorystyka z realistycznym imitacją drewna
- mechanizm ułatwiający otwieranie pokrywy
- możliwość wykorzystania jako siedzisko dla 2 osób
- prosty i szybki montaż
- nadaje się do ogrodu, na taras i balkon
- 1x skrzynia do przechowywania ROCKWOOD
- materiał: tworzywo sztuczne
- powierzchnia: imitacja drewna
- kolor: ciemnoszary
- otwieranie: górna pokrywa z mechanizmem podtrzymującym
- funkcja: pojemnik do przechowywania i siedzisko
- nośność: nadaje się do siedzenia dla 2 osób
- miejsce ustawienia: na zewnątrz
- montaż: łatwy montaż bez użycia specjalnych narzędzi
Parametry
| Marka: |
Keter
|
| Głębokość: | 73 cm |
| Kolor: | ciemnoszary |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Nośność: | 220 kg |
| Objętość: | 570 l |
| Szerokość: | 155 cm |
| Waga: | 18 kg |
| Wysokość: | 65 cm |