Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Sencor Y50 U adapter do lodówek podróżnych Sencor Y50 U adapter do lodówek podróżnych
Przetwornik napięcia do urządzeń wykorzystujących napięcie 12 V do sieci 230 V. Maksymalna moc wejściowa 60 W – 12 V/5 A. Adapter Sencor Y50 U jest kompatybilny z lodówką Sencor SCM 1025 i 3125. Można go stosować również do innych urządzeń wykorzystujących 12V napięcie stałe z maksymalną mocą wejściową 60 W. Tego adaptera nie można używać do lodówek kompresorowych.
0,0 0
80

Sencor Y50 U adapter do lodówek podróżnych

Sencor Y50 U adapter do lodówek podróżnych

Dostępność: Wyprzedano

OpisPrzetwornik napięcia do urządzeń wykorzystujących napięcie 12 V do sieci 230 V. Maksymalna moc wejściowa 60 W – 12 V/5 A. Adapter Sencor Y50 U jest kompatybilny z lodówką Sencor SCM 1025 i 3125. Można go stosować również do innych urządzeń wykorzystujących 12V napięcie stałe z maksymalną mocą wejściową 60 W. Tego adaptera nie można używać do lodówek kompresorowych.

Numer katalogowy:

 801965
Udostępnij
sencor

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć