Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Roleta DZIEŃ i NOC biały, 57 x 150 cm Roleta DZIEŃ i NOC biały, 57 x 150 cm
 Rolety DZIEŃ I NOC to eleganckie rozwiązanie zapewniające prywatność w nocy i zacienienie w dzień. Rolety wyróżniają się najwyższą jakością materiału i luksusowym wyglądem. Roleta działa na zasadzie dwóch zachodzących na siebie warstw, w których przeplatają się przezroczyste i nieprzezroczyste poziome pasy. Zasada jest taka, że im jaśniejszy kolor, tym więcej światła.   Montaż rolety DZIEŃ I NOC jest bardzo prosty, bez konieczności wiercenia w ramie okiennej. W prosty sposób zawiesza się ją na skrzydło okienne. W mechanizmie sterowania znajdują się również otwory umożliwiające montaż na ścianie lub suficie. Sterowanie odbywa się za pomocą mechanizmu łańcuszkowego, który należy w zależności od potrzeby umieścić po stronie lewej lub prawej.   Tkaniny z serii DZIEŃ I NOC częściowo przepuszczają światło - nie zapewniają pełnego zaciemnienia. Szerokość przezroczystych pasów wynosi 5,5 cm, a pełnych 7,5 cm.
4,5 4
57

Roleta DZIEŃ i NOC biały, 57 x 150 cm

Roleta DZIEŃ i NOC biały, 57 x 150 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisRolety DZIEŃ I NOC to eleganckie rozwiązanie zapewniające prywatność w nocy i zacienienie w dzień. Rolety wyróżniają się najwyższą jakością materiału i luksusowym wyglądem. Roleta działa na zasadzie dwóch zachodzących na siebie warstw, w których przeplatają się przezroczyste i nieprzezroczyste poziome pasy. Zasada jest taka, że im jaśniejszy kolor, tym więcej światła.
 
Montaż rolety DZIEŃ I NOC jest bardzo prosty, bez konieczności wiercenia w ramie okiennej. W prosty sposób zawiesza się ją na skrzydło okienne. W mechanizmie sterowania znajdują się również otwory umożliwiające montaż na ścianie lub suficie. Sterowanie odbywa się za pomocą mechanizmu łańcuszkowego, który należy w zależności od potrzeby umieścić po stronie lewej lub prawej.
 
Tkaniny z serii DZIEŃ I NOC częściowo przepuszczają światło - nie zapewniają pełnego zaciemnienia. Szerokość przezroczystych pasów wynosi 5,5 cm, a pełnych 7,5 cm.

Specyfikacje

Kolor: biały
Materiał: 100% poliester
Rozmiar: 57 x 150 cm

Numer katalogowy:

 230889
Udostępnij

Ocena

4,5 (4 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć