Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Klient otrzyma: wtorek 02. 06. 2026
Pudełko na przekąski Banquet Box CARS 17 x 13 x6,5 cm
Pudełko na przekąski Banquet Box CARS 17 x 13 x6,5 cm
Numer katalogowy:
113216Opis
Parametry
| Marka: |
Banquet
|
| Bohater: | Cars |
| Długość: | 17 cm |
| Kolor: | czerwony |
| Kuchenka mikrofalowa: | nie |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Szerokość: | 13 cm |
| Wysokość: | 6,5 cm |
| Zmywarka: | nie |