Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Nedis zamienny pilot zdalnego sterowania SMART Philips (TVRC41PHBK) Nedis zamienny pilot zdalnego sterowania SMART Philips  (TVRC41PHBK)
  Ten pilot jest doskonałym zamiennikiem zgubionego lub uszkodzonego pilota do telewizora Philips. Jest wstępnie zaprogramowany i gotowy do natychmiastowego użycia. Jest kompatybilny ze wszystkimi telewizorami Philips wyprodukowanymi w 2012 roku i później. Posiada dużą bazę kodów, więc zastąpi wszystkie funkcje oryginalnego pilota. W trybie uczenia należy nacisnąć przycisk, aby aktywować sygnał przed skopiowaniem funkcji z innych pilotów. Zasilanie: 2x AAA/LR03 (brak w zestawie).
0,0 0
74