Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Lauben Garnek do gotowania ryżu 600BC, 0,6 l Lauben Garnek do gotowania ryżu 600BC, 0,6 l
  Zawsze doskonały ryż i pokarmy na parze, bardziej zdrowe już nie może być! Lauben Rice Cooker 600BC to wielofunkcyjne urządzenie do gotowania ryżu w ekskluzywnym designie marki Lauben. Poradzi sobie ze wszystkimi rodzajami ryżu, który zawsze będzie doskonale ugotowany, niezależnie od tego, czy masz ochotę na sushi czy risotto. Oprócz doskonałego ryżu, za pomocą tego urządzenia Lauben można również przygotować różnorodne zupy, kaszki czy rośliny strączkowe. W zestawie jest również metalowa wkładka do gotowania na parze, dzięki której można przygotować zdrowe potrawy bez użycia tłuszczu. Pojemnik do gotowania ryżu ma pojemność 0,6 l, która jest idealna do przygotowywania ryżu lub innych potraw dla mniejszej ilości osób czy singli bez zbędnego marnowania miejsca i energii elektrycznej przy użyciu większego garnka. Zaletą jest funkcja Keep warm, która utrzymuje ciepło ryżu przez cały dzień. Urządzenie do gotowania ryżu automatycznie przełącza się do tego trybu po zakończeniu gotowania. Urządzenie do gotowania ryżu jest sterowane za pomocą jednego przycisku. Dzięki szklanej pokrywie z otworem do odprowadzania nadmiaru pary można monitorować postęp gotowania. Z pewnością będziesz zadowolony z łatwego utrzymania. Wewnętrzny pojemnik można myć w zmywarce, dzięki czemu nie trzeba spędzać całego popołudnia w kuchni.
5,0 2
241

Lauben Garnek do gotowania ryżu 600BC, 0,6 l

Zniżka -7%
Lauben Garnek do gotowania ryżu 600BC, 0,6 l Lauben Garnek do gotowania ryżu 600BC, 0,6 l Lauben Garnek do gotowania ryżu 600BC, 0,6 l Lauben Garnek do gotowania ryżu 600BC, 0,6 l Lauben Garnek do gotowania ryżu 600BC, 0,6 l Lauben Garnek do gotowania ryżu 600BC, 0,6 l Lauben Garnek do gotowania ryżu 600BC, 0,6 l Lauben Garnek do gotowania ryżu 600BC, 0,6 l Lauben Garnek do gotowania ryżu 600BC, 0,6 l Lauben Garnek do gotowania ryżu 600BC, 0,6 l Lauben Garnek do gotowania ryżu 600BC, 0,6 l Lauben Garnek do gotowania ryżu 600BC, 0,6 l

Lauben Garnek do gotowania ryżu 600BC, 0,6 l

2 ocena
Pierwotnie: 259,00 zł | Zniżka: 18,01 zł 240,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 240,99 zł
Dostępność: W magazynie 6 szt. i więcej
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 146 Przyjemniaczków

Opis

Zawsze doskonały ryż i pokarmy na parze, bardziej zdrowe już nie może być!

Lauben Rice Cooker 600BC to wielofunkcyjne urządzenie do gotowania ryżu w ekskluzywnym designie marki Lauben. Poradzi sobie ze wszystkimi rodzajami ryżu, który zawsze będzie doskonale ugotowany, niezależnie od tego, czy masz ochotę na sushi czy risotto. Oprócz doskonałego ryżu, za pomocą tego urządzenia Lauben można również przygotować różnorodne zupy, kaszki czy rośliny strączkowe. W zestawie jest również metalowa wkładka do gotowania na parze, dzięki której można przygotować zdrowe potrawy bez użycia tłuszczu.

Pojemnik do gotowania ryżu ma pojemność 0,6 l, która jest idealna do przygotowywania ryżu lub innych potraw dla mniejszej ilości osób czy singli bez zbędnego marnowania miejsca i energii elektrycznej przy użyciu większego garnka. Zaletą jest funkcja Keep warm, która utrzymuje ciepło ryżu przez cały dzień. Urządzenie do gotowania ryżu automatycznie przełącza się do tego trybu po zakończeniu gotowania.

Urządzenie do gotowania ryżu jest sterowane za pomocą jednego przycisku. Dzięki szklanej pokrywie z otworem do odprowadzania nadmiaru pary można monitorować postęp gotowania. Z pewnością będziesz zadowolony z łatwego utrzymania. Wewnętrzny pojemnik można myć w zmywarce, dzięki czemu nie trzeba spędzać całego popołudnia w kuchni.

Specyfikacje

Głębokość: 23,5 cm
Kolor: czarny
Materiał: metal + szkło
Objętość: 0,6 l
Szerokość: 20,5 cm
Wydajność: 300 W
Wysokość: 26,5 cm

Numer katalogowy:

 804863
Udostępnij
lauben

Ocena

5,0 (2 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć