Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Kellermann Pilnik polerujący do paznokci Pro Future FU 7149 Kellermann Pilnik polerujący do paznokci Pro Future FU 7149
 Sześciostronny pilnik do polerowania paznokci niemieckiego producenta Kellermann. Ten wysokiej jakości pilnik do paznokci z serii Pro Future nadaje się zarówno do paznokci naturalnych jak i sztucznych. Pilnik posiada 6 stron polerujących o różnej ziarnistości. Idealny do łatwego kształtowania i pielęgnacji paznokci. Kellermann to niemiecka firma z tradycją od 1927 roku, która jest jednym z najbardziej znanych producentów narzędzi do manicure i pedicure. Jej innowacyjne, zorientowane na trendy produkty są od ponad 75 lat znane na całym świecie ze swojej niezmiennie wysokiej jakości, długiej żywotności, trwałości zastosowanych materiałów czy wyjątkowego i gustownego wzornictwa. Firma opiera się na bardzo starej tradycji wyrobów Solingen. Logo firmy - trzy miecze - nawiązuje do tradycji rzemiosła i symbolizuje jedność i siłę. W ofercie znajduje się wszystko, co jest potrzebne do perfekcyjnej pielęgnacji paznokci.
5,0 2
27

Kellermann Pilnik polerujący do paznokci Pro Future FU 7149

Zniżka -25%
Kellermann Pilnik polerujący do paznokci Pro Future FU 7149 Kellermann Pilnik polerujący do paznokci Pro Future FU 7149 Kellermann Pilnik polerujący do paznokci Pro Future FU 7149

Kellermann Pilnik polerujący do paznokci Pro Future FU 7149

2 ocena
Pierwotnie: 35,99 zł | Zniżka: 9,00 zł 26,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 26,99 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: środa 28. 02. 2024
Uzyskasz 13 Przyjemniaczków

OpisSześciostronny pilnik do polerowania paznokci niemieckiego producenta Kellermann. Ten wysokiej jakości pilnik do paznokci z serii Pro Future nadaje się zarówno do paznokci naturalnych jak i sztucznych. Pilnik posiada 6 stron polerujących o różnej ziarnistości. Idealny do łatwego kształtowania i pielęgnacji paznokci.

Kellermann to niemiecka firma z tradycją od 1927 roku, która jest jednym z najbardziej znanych producentów narzędzi do manicure i pedicure. Jej innowacyjne, zorientowane na trendy produkty są od ponad 75 lat znane na całym świecie ze swojej niezmiennie wysokiej jakości, długiej żywotności, trwałości zastosowanych materiałów czy wyjątkowego i gustownego wzornictwa. Firma opiera się na bardzo starej tradycji wyrobów Solingen. Logo firmy - trzy miecze - nawiązuje do tradycji rzemiosła i symbolizuje jedność i siłę. W ofercie znajduje się wszystko, co jest potrzebne do perfekcyjnej pielęgnacji paznokci.

Specyfikacje

Długość: 15 cm
Kolor: odcienie różowego

Numer katalogowy:

 359056
Udostępnij
kellerman

Ocena

5,0 (2 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.