Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Klient otrzyma: wtorek 02. 06. 2026
Happy Green Przenośna toaleta 15 l, niebieska
Happy Green Przenośna toaleta 15 l, niebieska
Numer katalogowy:
136120Opis
- pojemność zbiorników idealna do wielu zastosowań (15 l na ścieki, 11 l na czystą wodę)
- praktyczna wysokość zapewniająca wygodę siedzenia
- dwukierunkowe spłukiwanie dla skuteczniejszego spłukiwania
- wytrzymałe i bezpieczne dla zdrowia HDPE
- nowo zintegrowany lejek i schowek na papier lub telefon
- stabilna konstrukcja i możliwość ustawienia w rogu
- 1x przenośna toaleta
Parametry
| Marka: |
Happy Green
|
| Długość: | 41 cm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | niebieski |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Nośność: | 150 kg |
| Objętość: | 15 l |
| Szerokość: | 36,5 cm |
| Waga: | 4,2 kg |
| Wysokość: | 37,5 cm |