Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

ECOEGG Jajko do suszarki bielizny, 2 szt., świeża bawełna ECOEGG Jajko do suszarki bielizny, 2 szt., świeża bawełna
Szybsze suszenie ubrań, miękkość, piękny zapach, to przyjemności, które przynoszą jajka do suszarki.Nie będziesz chciał niczego więcej po pierwszej użyciu. Jajko w suszarce separuje pranie podczas suszenia, co powoduje, że mokre pranie w suszarce nie tworzy jednorodnej masy, ale masa jest „rozbita” przez jajko. Dobrze napowietrzone pranie jest suszone w  krótszym o 28% czasie. Jeśli normalnie suszysz pranie przez godzinę, z jajkiem zostanie wysuszone w ciągu 42 minut. Wyobraź sobie tę oszczędność energii elektrycznej, a tym samym pieniędzy.Opatentowane wypustki na jajku suszącym zmiękczają pranie poprzez masowanie bez obniżania jakości suszonych rzeczy. Do zmiękczenia prania nie są potrzebne żadne chemikalia.Opakowanie zawiera 2 jajka i 4 wkłady.
4,0 12
99

ECOEGG Jajko do suszarki bielizny, 2 szt., świeża bawełna

ECOEGG Jajko do suszarki bielizny, 2 szt., świeża bawełna

12 ocena
99,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 79,00 zł
Dostępność: W magazynie 10 szt. i więcej
Klient otrzyma: jutro
Uzyskasz 39 Przyjemniaczków

OpisSzybsze suszenie ubrań, miękkość, piękny zapach, to przyjemności, które przynoszą jajka do suszarki.
 
Nie będziesz chciał niczego więcej po pierwszej użyciu. Jajko w suszarce separuje pranie podczas suszenia, co powoduje, że mokre pranie w suszarce nie tworzy jednorodnej masy, ale masa jest „rozbita” przez jajko. Dobrze napowietrzone pranie jest suszone w  krótszym o 28% czasie. Jeśli normalnie suszysz pranie przez godzinę, z jajkiem zostanie wysuszone w ciągu 42 minut. Wyobraź sobie tę oszczędność energii elektrycznej, a tym samym pieniędzy.
 
Opatentowane wypustki na jajku suszącym zmiękczają pranie poprzez masowanie bez obniżania jakości suszonych rzeczy. Do zmiękczenia prania nie są potrzebne żadne chemikalia.
 
Opakowanie zawiera 2 jajka i 4 wkłady.

Specyfikacje

Ilość sztuk w zestawie: 2 szt.

Numer katalogowy:

 800780
Udostępnij
ecoegg

Ocena

4,0 (12 ocena)
91 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć