Compactor Magnetyczna płyta stalowa do kuchni, 50 x 60 cm Compactor Magnetyczna płyta stalowa do kuchni, 50 x 60 cm
 Wykorzystaj swoją kuchnię na maksimum. Naklejając tę magnetyczną płytę stalową Compactor Memo Board na ścianę w Twojej kuchni powstanie nowa praktyczna przestrzeń. Płytę mocuje się za pomocą obustronnej taśmy klejącej lub kleju - a zatem bez konieczności wiercenia. Doskonale trzyma się na płytkach, klasycznej ścianie lub innych materiałach. Płytę wykonano ze stali nierdzewnej a po przymocowaniu służy jako ochrona ściany, jak również przestrzeń do zawieszenia akcesoriów magnetycznych do kuchni Compactor. Doskonale trzymają się na niech również pozostałe haczyki i półki Compactor, które są przeznaczone do naklejenia lub mocowania za pomocą systemu Bestlock. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie miejsce na ścianie, a uzyskasz przestrzeń do zawieszenia ścierek, gąbek do naczyń, półek na przyprawy, itp.
5,0 1
97

Compactor Magnetyczna płyta stalowa do kuchni, 50 x 60 cm

Nowość
Compactor Magnetyczna płyta stalowa do kuchni, 50 x 60 cm Compactor Magnetyczna płyta stalowa do kuchni, 50 x 60 cm Compactor Magnetyczna płyta stalowa do kuchni, 50 x 60 cm Compactor Magnetyczna płyta stalowa do kuchni, 50 x 60 cm Compactor Magnetyczna płyta stalowa do kuchni, 50 x 60 cm

Compactor Magnetyczna płyta stalowa do kuchni, 50 x 60 cm

1 ocena
96,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie 2 sztuki
Klient otrzyma: środa 14. 04. 2021  
Uzyskasz 40 Przyjemniaczków

OpisWykorzystaj swoją kuchnię na maksimum. Naklejając tę magnetyczną płytę stalową Compactor Memo Board na ścianę w Twojej kuchni powstanie nowa praktyczna przestrzeń. Płytę mocuje się za pomocą obustronnej taśmy klejącej lub kleju - a zatem bez konieczności wiercenia. Doskonale trzyma się na płytkach, klasycznej ścianie lub innych materiałach.
Płytę wykonano ze stali nierdzewnej a po przymocowaniu służy jako ochrona ściany, jak również przestrzeń do zawieszenia akcesoriów magnetycznych do kuchni Compactor. Doskonale trzymają się na niech również pozostałe haczyki i półki Compactor, które są przeznaczone do naklejenia lub mocowania za pomocą systemu Bestlock. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie miejsce na ścianie, a uzyskasz przestrzeń do zawieszenia ścierek, gąbek do naczyń, półek na przyprawy, itp.

Długość: 60 cm
Kolor: odcienie szarości
Materiał: nierdzewny
Szerokość: 50 cm
Waga: 1,42 kg
 120287
Udostępnij
compactor

Ocena

5,0 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć