Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Bruder Land Rover z ręcznym kierowaniem kołami, 28 x 15 x 14 cm Bruder Land Rover z ręcznym kierowaniem kołami, 28 x 15 x 14 cm
  Land Rover z ręcznym sterowaniem kierunku kół. Nowy samochód terenowy łączy możliwości terenowe z ponadczasową elegancją designu Land Rovera. Inspirowany prawdziwymi pojazdami charakteryzuje się nienagannymi detalami - otwierana komora silnika z detalami bloku silnika, otwierane drzwi boczne i tylne, obie osie są resorowane, tylne siedzenia można zdemontować, zdejmowany hak holowniczy. Samochodem można sterować za pomocą konwencjonalnej kierownicy w fotelu kierowcy lub za pomocą przedłużonej kierownicy. Przedłużona kierownica jest częścią samochodu i znajduje się w podwoziu. Cały model jest wykonany z wysokiej jakości wytrzymałego plastiku. Nadaje się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.
0,0 0
159

Bruder Land Rover z ręcznym kierowaniem kołami, 28 x 15 x 14 cm

Bruder Land Rover z ręcznym kierowaniem kołami, 28 x 15 x 14 cm

159,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 159,00 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 85 Przyjemniaczków

Opis

Land Rover z ręcznym sterowaniem kierunku kół. Nowy samochód terenowy łączy możliwości terenowe z ponadczasową elegancją designu Land Rovera. Inspirowany prawdziwymi pojazdami charakteryzuje się nienagannymi detalami - otwierana komora silnika z detalami bloku silnika, otwierane drzwi boczne i tylne, obie osie są resorowane, tylne siedzenia można zdemontować, zdejmowany hak holowniczy.

Samochodem można sterować za pomocą konwencjonalnej kierownicy w fotelu kierowcy lub za pomocą przedłużonej kierownicy. Przedłużona kierownica jest częścią samochodu i znajduje się w podwoziu. Cały model jest wykonany z wysokiej jakości wytrzymałego plastiku. Nadaje się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

Specyfikacje

Głębokość: 38 cm
Kolor: zielony
Materiał: tworzywo sztuczne
Szerokość: 16 cm
Waga: 0,78 kg
Wysokość: 18,5 cm
Zalecany wiek od: 3 lat

Numer katalogowy:

 699322
Udostępnij
bruder

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć