Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
4Home Dziecięca pościel bawełniana do łóżeczka Boho woodland, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm
4Home Dziecięca pościel bawełniana do łóżeczka Boho woodland, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm
Numer katalogowy:
238678Opis
Urocza bawełniana pościel do łóżeczka, która zachwyci wszystkich małych miłośników snu. Elegancki motyw zwierzątek w stylu boho jest pięknym dodatkiem do łóżeczka każdego dziecka dzięki delikatnym pastelowym kolorom. Podaruj swoim maluchom wyjątkową podróż do zaczarowanego lasu, gdzie czekają na nich wspaniałe przygody.
Wysokiej jakości 100% bawełna zapewnia maksymalny komfort i jest delikatna nawet dla wrażliwej skóry dziecka. Możesz więc zasypiać wiedząc, że zadbano o komfort Twojego malucha w najdrobniejszych szczegółach. Pościel jest taka sama po obu stronach i ma praktyczne zapięcie na suwak.
Zestaw zawiera:
· 1x poszewkę na poduszkę 40 x 60 cm
· 1x poszwę na kołdrę 100 x 135 cm
Parametry
| Marka: |
4Home
|
| Kolor: | szary |
| Materiał: | 100% bawełna |
| Rodzaj łóżka: | łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiar: | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm |
| Rozmiary kołdry: | 100 x 135 cm |
| Rozmiary poduszki: | 40 x 60 cm |
| Suszarka: | tak |
| Zalecane pranie: | 40 °C |