Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

3D folia Stars, 33 x 100 cm 3D folia Stars, 33 x 100 cm
Gwiaździste niebo prosto w Twoim domu! Dzięki tej unikalnej folii holograficznej 3D każde światło zmienisz w błyszczące gwiazdy. Wystarczy przymocować folię do szklanego pojemnika i umieścić w niej jakiekolwiek źródło światła. Dzięki specjalnej strukturze każdy punkt świetlny zmieni się w efektowna gwiazdkę.Folię wystarczy przyciąć do pożądanych rozmiarów, w ten sposób możesz ją użyć do małego świecznika, szklanego wazonu lub zwykłego słoika. Świetny efekt zostanie uzyskany dzięki świeczce lub np. drucikowi z diodami LED.
3,5 38
9

3D folia Stars, 33 x 100 cm

3D folia Stars, 33 x 100 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisGwiaździste niebo prosto w Twoim domu! Dzięki tej unikalnej folii holograficznej 3D każde światło zmienisz w błyszczące gwiazdy. Wystarczy przymocować folię do szklanego pojemnika i umieścić w niej jakiekolwiek źródło światła. Dzięki specjalnej strukturze każdy punkt świetlny zmieni się w efektowna gwiazdkę.
 
Folię wystarczy przyciąć do pożądanych rozmiarów, w ten sposób możesz ją użyć do małego świecznika, szklanego wazonu lub zwykłego słoika. Świetny efekt zostanie uzyskany dzięki świeczce lub np. drucikowi z diodami LED.

Specyfikacje

Kolor: przezroczysty
Szerokość: 33 cm
Wysokość: 100 cm

Numer katalogowy:

 677594
Udostępnij

Ocena

3,5 (38 ocena)
89 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć