Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Wahl 1481-0460 Trymer akumulatorowy Lithium Vario Clipper Wahl 1481-0460 Trymer akumulatorowy Lithium Vario Clipper
  Doskonała akumulatorowa maszynka do strzyżenia włosów. Wyznacza się niezwykłą precyzją ze względu na zestaw precyzyjnych noży. Dostarczana jest z olejem i szczoteczką do czyszczenia, która pozwala na utrzymanie maszynki w odpowiedniej czystości, przygotowanej do kolejnego zastosowania.   Długość strzyżenia można ustawić w zakresie 3 - 40 mm. Całkowicie załadowany akumulator pozwala na strzyżenie przez ok 100 minut, w dowolnym miejscu i czasie. Maszynka posiada dwa grzebyki i jedną głowicę do golenia.   Urządzenie wykonał jeden z czołowych światowych producentów maszynek do strzyżenia i golenia - amerykańska firma Wahl.
3,5 1
148

Wahl 1481-0460 Trymer akumulatorowy Lithium Vario Clipper

Wahl 1481-0460 Trymer akumulatorowy Lithium Vario Clipper

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Doskonała akumulatorowa maszynka do strzyżenia włosów. Wyznacza się niezwykłą precyzją ze względu na zestaw precyzyjnych noży. Dostarczana jest z olejem i szczoteczką do czyszczenia, która pozwala na utrzymanie maszynki w odpowiedniej czystości, przygotowanej do kolejnego zastosowania.
 
Długość strzyżenia można ustawić w zakresie 3 - 40 mm. Całkowicie załadowany akumulator pozwala na strzyżenie przez ok 100 minut, w dowolnym miejscu i czasie. Maszynka posiada dwa grzebyki i jedną głowicę do golenia.
 
Urządzenie wykonał jeden z czołowych światowych producentów maszynek do strzyżenia i golenia - amerykańska firma Wahl.

Numer katalogowy:

 353410
Udostępnij

Ocena

3,5 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć