Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Wałek do masażu powięzi Wałek do masażu powięzi
  Trening powięziowy z korzystną i relaksacyjną funkcją masażu. Wyjątkowy roller pozytywnie wpływający na cały układ mięśniowo-szkieletowy. Wałek można wykorzystać do treningu funkcjonalnego, rehabilitacji czy regeneracji. Szeroka gama możliwych ćwiczeń dla różnych partii ciała (brzuch, plecy, nogi itp.). Idealnie nadaje się do rozgrzewki przed treningiem. Możliwe jest używanie z funkcją wibracji lub bez niej. Wibracje są wykorzystywane przede wszystkim podczas długotrwałego siedzenia w biurze, domu podczas oglądania telewizji itd. Podczas wykonywania ćwiczeń następuje głęboki ucisk, który pomaga rozluźnić mięśnie. Systematyczne i poprawne używanie wałka wpływa korzystnie przede wszystkim na powięź, która stanie się bardziej sprężysta. Czym jest powięź? Jest to tkanka łączna włóknista składająca się z wody, kolagenu oraz związków białka i cukrów. Powięzi tworzą trójwymiarową siatkę otaczającą nasze ciało. Łączą mięśnie, narządy i kości tak, aby wszystko znajdowało się na swoim miejscu. Chronią stawy, utrzymują napięcie, a tym samym zwiększają naprężenie sylwetki. Kto porusza się zbyt mało i nie ćwiczy regularnie, często skarży się na bóle pleców, szyi czy nóg. Dzięki wałkowi masującemu i regularnym ćwiczeniom powięzi uzyskają z powrotem potrzebną sprężystość i wytrzymałość. Rollery od dawna stanowią akcesoria pomocnicze w sportach wyczynowych i fizjoterapii. Odpowiednie są do ćwiczeń wszystkich głównych grup mięśni. Zasilanie 2 bateriami AA (nie stanowią części opakowania). Wypełnienie wałka stanowi poliuretan PU.
4,5 8
119

Wałek do masażu powięzi

Zniżka -8%
Wałek do masażu powięzi Wałek do masażu powięzi Wałek do masażu powięzi Wałek do masażu powięzi Wałek do masażu powięzi Wałek do masażu powięzi

Wałek do masażu powięzi

8 ocena
Pierwotnie: 129,99 zł | Zniżka: 10,99 zł 119,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119,00 zł
Dostępność: W magazynie 4 sztuki
Klient otrzyma: wtorek 28. 05. 2024
Uzyskasz 53 Przyjemniaczków

Opis

Trening powięziowy z korzystną i relaksacyjną funkcją masażu. Wyjątkowy roller pozytywnie wpływający na cały układ mięśniowo-szkieletowy. Wałek można wykorzystać do treningu funkcjonalnego, rehabilitacji czy regeneracji.

Szeroka gama możliwych ćwiczeń dla różnych partii ciała (brzuch, plecy, nogi itp.). Idealnie nadaje się do rozgrzewki przed treningiem. Możliwe jest używanie z funkcją wibracji lub bez niej. Wibracje są wykorzystywane przede wszystkim podczas długotrwałego siedzenia w biurze, domu podczas oglądania telewizji itd.

Podczas wykonywania ćwiczeń następuje głęboki ucisk, który pomaga rozluźnić mięśnie. Systematyczne i poprawne używanie wałka wpływa korzystnie przede wszystkim na powięź, która stanie się bardziej sprężysta.

Czym jest powięź? Jest to tkanka łączna włóknista składająca się z wody, kolagenu oraz związków białka i cukrów. Powięzi tworzą trójwymiarową siatkę otaczającą nasze ciało. Łączą mięśnie, narządy i kości tak, aby wszystko znajdowało się na swoim miejscu. Chronią stawy, utrzymują napięcie, a tym samym zwiększają naprężenie sylwetki. Kto porusza się zbyt mało i nie ćwiczy regularnie, często skarży się na bóle pleców, szyi czy nóg.

Dzięki wałkowi masującemu i regularnym ćwiczeniom powięzi uzyskają z powrotem potrzebną sprężystość i wytrzymałość. Rollery od dawna stanowią akcesoria pomocnicze w sportach wyczynowych i fizjoterapii. Odpowiednie są do ćwiczeń wszystkich głównych grup mięśni.

Zasilanie 2 bateriami AA (nie stanowią części opakowania). Wypełnienie wałka stanowi poliuretan PU.

Specyfikacje

Długość: 37,5 cm
Kolor: zielony
Materiał: 100% poliester
Średnica: 11,5 cm

Numer katalogowy:

 353097
Udostępnij

Ocena

4,5 (8 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.