Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Tescoma Pojemnik FRESHBOX, 5,2 l
Numer katalogowy:
114934Opis
Pojemnik jest odpowiedni do przechowywania i przenoszenia jedzenia. Został wyposażony w szczelne zamknięcie. Przechowywane w nim jedzenie dłużej pozostanie świeże, zachowa swój aromat, a podczas przenoszenia nie wycieknie. Można go myć w zmywarce.
Parametry
| Marka: |
Tescoma
|
| Długość: | 27 cm |
| Głębokość: | 19,5 cm |
| Kolor: | przejrzysty |
| Materiał: | tworzywo sztuczne + silikon |
| Objętość: | 5,2 l |
| Rozmiar: | M |
| Wysokość: | 13,5 cm |
| Zmywarka: | tak |